Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CUMHURİYET HALK PARTİSİ YENİCE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

CHP Karabük Milletvekili ve

CHP Karabük Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cevdet Akay, CHP Yenice Belediye Başkan Adayı Enver Özgü’nün seçim çalışmalarına  Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar, İlçe Başkanları ve  partililer yanı sıra Özgü destekçilerinden oluşan geniş kalabalık Yenice ilçesinde gövde gösterisi yaptı..

“Sosyal Demokrat Belediyecilikle Yenice’nin Çehresi Değişecek” diyen sosyal demokratlar Yenice de bahar gelecek bu dönem Yenice de halkın gücü hak,hukuk,adalet gelecek dediler

Yenice Belediye Başkan Adayı Enver Özgü’nün seçim start programına katılmak üzere Yenice ilçesine gelen hemşehrileri CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay’ı büyük bir coşkuyla karşılayan Yenice halkı, yaptığı gövde gösterisiyle 31 Mart kararını adeta gösterdi.

Yenice ilçesini sosyal demokrat belediyecilikle tanıştıracaklarını dile getiren Milletvekili Akay, “Çalışan ve üreten belediyecilik anlayışıyla çehresini, bölgesini değiştiren CHP’li belediyelerimizin örneklerini tüm Türkiye’de yakından izliyoruz. Yakından izlediğimiz bu örnekleri yakın zamanda Karabük’te de yaşayacağız. 31 Mart’ta Yenice’de CHP’li belediye başkan adayımızın ipi göğüslemesiyle Yenicemizi bölgenin parlayan yıldızı yapacak.” dedi.

Yenice Belediye Başkan adayı Enver Özgü ise ” Hak,hukuk adalet felsefemizden vazgeçmeyiz, ne ezilen ne ezen anlayışımızdan vazgeçmeyiz, Yenice halkının kazanımlarından vazgeçmeyiz onun için bu dönem CHP sinin Belediyecilik anlayışı ile bu kenti buluşturacağız inşallah ” dedi