Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhuriyet Kentinde Coşkulu Kutlamalar

CUMHURİYETİN 91.YILINDA CUMHURİYET KENTİ

CUMHURİYETİN 91.YILINDA CUMHURİYET

KENTİ KARABÜK’TE COŞKULU KUTLAMALAR

VARDI.

page

 

 

Karabük’te, Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşüne katılım yüksek oldu.

Cumhuriyet Yürüyüşüne Vali Orhan Alimoğlu, Garnizon Komutanı J.K.Albay Samit Tokmak, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Karabük Üniversitesi Rektörü Burhanettin Uysal, Vali Yardımcıları Erkan Çapar, Tarkan Keskin ve Yunus Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım ve Meclis Üyeleri, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Zengin, Muharip Gaziler Derneği Başkan ve üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkan ve üyeleri, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan ve üyeleri, Askeri Personel, Kardemir çalışanları, Türk Hava Kurumu Karabük Şubesi, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Karabük Valiliği önünden başlayan yürüyüş, bayrak ve flamalar eşliğinde Atatürk Anıtında son buldu.

Vali Orhan Alimoğlu, Garnizon Komutanı J.K.Albay Samit Tokmak ve Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından çelenklerin sunulmasının ardından tören sona erdi.