Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DANY İÇİN BURSA İLE ANLAŞILDI

Başkan Tankut,  Yönetim kurulu

Başkan Tankut,  Yönetim kurulu üyeler ile birlikte  Spor muhabirlerine  verdiği  iftar sonrası transfer çalışmaları hakkında bilgiler verdi..

IMG_9287

TOLUNAY KAFKAS DÖNEMİNDE DE GÜNDEME

GELEN DANY (30) BU KEZ BİTTİ..

 

Onur sahası içinde ki RNK Spor ve Eğitim Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeği ardından açıklamalarda bulunan kulüp başkanı  Tankut, “Transfer çalışmaları kapsamında önce takımda kalmasını istediğimiz arkadaşlarla görüşmelerimizi yaptık. Kaleci Ercüment, Kerim Zengin, Kokalovic, Alexe, İlhan Depe ve Isaac  ile yola devam ediyoruz,  yeni transferlerden ise Fatih Atik, Barış Başdaş, Hakan Aslantaş, Gaman ve kaleci Ahmet Şahin’i kadromuza kattık. Bursaspor ile her türlü anlaşarak protokol yapma yetkisi aldığımız, Dany ile görüşmelerimiz oldu ama yurt dışında olduğu için resmi sözleşme yapılmadı..  7 Temmuz’da Dany gelerek sağlık kontrolünden geçerek kampa katılacak. Bunun dışında sol kanatta iki bek ve ön liberoda transferlerimiz olacak. Stoper konusunu tamamladık. Sağ kanat ve aynı zamanda santrfora transferimiz olacak. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bonservisi elindeki futbolculara gitmeye çalışıyoruz. Bunda da kendisini kanıtlamış ve ispat etmiş iyi sezon geçirmiş futbolculara yöneliyoruz. bu arada 7 Temmuz’da top başı yapacağız.8 Temmuz’da Bolu Termal Otel’de 10 günlük kampa yapacağız,ardından 22 Temmuz’da Hollanda kampına gideceğiz ve 5 Ağustos’ta geri döneceğiz. Ardından Ankara’da TSYD kupasını oynayacağız. Bizim hedefimiz 12 olan futbolcu sayımızı 20 sayısına kadar çıkartmaktır”  dedi.

“LİGDE TUTUNMAK İSTİYORUZ “

Tankut, “Süper Ligde kökleşmiş takım sayısı çok arttı. Geçmişte 4 takım sayarken, bugün 10 takıma kadar ligde kökleşmiş iyi yönetimlerle kendisini kanıtlamış kulüpleri görüyoruz, onun için  bu sene ligde tutunabilmek bizim için bir başarı olacak. Sıralama ve yer önemli değil, önemli olan bu sene ligde kalmak” ifadelerinde bulundu

“BİRÇOK SIKINTIYA RAĞMEN İYİ KADRO KURMA

GAYRETİ İÇİNDEYİZ “

Formamızın önünde Kardemir arkasında Çelik-İş  yazmakta, bir taraftan sanayi ve sermayeyi temsil ederken, bir taraftan emeğin gücünü temsil ediyoruz. ” diyen kulüp başkanı  Tankut,”  anlamlı bir formamız var ve anlamlı bir kentte yaşıyoruz. Sanayinin ilk temellerinin atıldığı ve Cumhuriyet kentidir Karabük. Bunun bilincinde olarak hem formaya destek verelim, hem de bu şehrin değeri olan Kardemir Karabükspor’a destek verelim. Şehrimiz küçük ama yüreklerimiz büyük. İnanıyorum ki, Kardemir Karabükspor sezon içinde herkesin korkulu rüyası olacak maçları oynayacak. Bütün sıkıntılara rağmen iyi kadro kurmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.