Karabük’ün DATLICISI Osman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Bedesten iş merkezinden geçen çocuklara ücretsiz halka tatlısı ikramın da bulanarak anlamlı güne anlam kattı.
![](https://karabukgundem.com/wp-content/uploads/2024/04/54e1ead7-db6f-4d2f-be17-ef6b0b7e03cc.jpeg)
Karabük Bedesten iş hanında köy ürünleri ile meşhur Osman Coşkun’a ait Datlıcı Osman standında tatlılar 23 nisan dolayısı ile miniklere ücretsizdi.
İş merkezinden anne-babaları geçen miniklere ücretsiz tatlı ikramı yapan ve 23 nisan bayramlarını kutlayan Datlıcı Osman ” Karınca karınca bu büyük güne hürmeten bizde kendimizce göre çocuklarımızı sevindirmek istedik, ağızları tatlansın, Datlısı Osman ağabeylerinden onlara küçük ikram olsun” dedi