Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DEMİREL ; ONLARIN BİLMEDİĞİ VATAN, MİLLET, BAYRAK SEVGİSİDİR

       

 

 

 

 

Karabük MHP il başkanı  DEMİREL  bir basın duyurusu yayınlayarak ” Allah hiçbir başbakanı ve hiçbir genel başkanı  şehidine “kelle” ülkesinde  binlerce insanın şehit olmasına neden olan bebek katiline” sayın “ demekten mahkum etmesin.” dedi.

 

 

 

DEMİREL ; ONLARIN BİLMEDİĞİ VATAN

MİLLET BAYRAK SEVGİSİDİR

 

 

Karabük milletvekili M.Ali Şahin  seviyesiz, hayasız konuşmalarıyla ünlü Genel başkan yardımcıları Hüseyin Çelik le genel başkanlarına yaranma yarışı yaparken halk tabiriyle çam üstüne çam deviriyorlar, inanmadıklarını bile pervasızca sarf ediyorlar.

 

Karabük Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Metin DEMİREL ;   “Karabük milletvekili M.Ali Şahin Terörist başına sayın diyen  Başbakana Genel başkanımızın  44 bin 500 lira tazminat  ödeyeceğini beyan etmiş” diyerek yayınladığı basın duyurusunda şöyle dedi;

“Şimdi soruyorum Yargıtay   3.ncu Hukuk dairesi  başbakanı ne için tazminat ödemeye mahkum etmiştir.Evet, şehitlerden” kelle” olarak söz eden ve bebek katiline” sayın” diyen Başbakanın 3 kuruşluk tazminat  cezası mahkumiyeti  Yargıtay3.ncü hukuk dairesi tarafından onaylanmıştır.Türk tarihine şehite” kelle” bebek katiline “sayın” diyen başbakan olarak geçmiştir.Tıpkı musevi cemaatinden almış olduğu üstün cesaret ödülü madalyası gibi sahibini bulmuştur. Bu bedel  vatan millet ve bayrak sevgisi olan için ağır bir bedeldir.Bu bedel binlerce  44.500 lerle  mukayese edilmeyecek kadar ağır bir tazminattır.Tabiki ifade ettiğim gibi vatan bayrak ve millet sevgisi olan için.

Kaldıki Başbakanın ifade ettiklerini halkına söylediklerini bir hatırlarsak kimin tazminat ödemeye mahkum edilmesi gerçeği  ortaya net olarak çıkacaktır.

Suriye ve Mısır da olan gelişmeler ve Başbakanın tavırları ve söylemleri Türk milleti adına tarihimizde değerlendirilmesi gereken konular olarak yerini alacaktır.İktidar da kalma adına ülkemizin geleceği karartılırken sessiz mi kalınacaktı.Evet genel başkanımız milletinin, bayrağın birliğin sesi olarak muhataplarına gerekenleri söylemekten kaçınmamıştır, hak edene hak ettiği şekilde konuşmuştur.

Her vatansever gibi, her Türk milliyetçisi gibi;Genel Başkanımız ülkeyi bölmenin eşiğine getirildiği, ileri demokrasi  adına basılmamış kitapların bile toplandığı, aleyhte yazı yazan yazarların işlerinden olduğu, bölücüler taltif edilirken, taksimde dikilenlerin bile biber gazı ile dağıtıldığı  bir ülkenin  başbakanına gereken sıfatlarla konuşarak Türk milletinin hissiyatını söylemiş ,  yüksek sesle söyleyemediklerini ifade etmiştir.Mevcut yasalar gereği de tazminat ödemeye mahkum edilmiştir.

Ancak ne varki Genel başkanımızın tazminat ödemeye mahkum edildiği sözlerin çok üzerinde ülkenin her yerinde  sayın başbakana çok şeyler söylenmektedir. Damat Ferit Paşa haricinde  hiçbir başbakanımıza ve devlet adamımıza bu mahiyette sözler sarf edilmemiştir.

Tarih sizleri öyle bir yazacak ki tazminat bedellerinin karşılığı olmayacak.Asil Türk milleti sandıkta öyle bir ders verecek ki feleklerini şaşıracaklar, diyeti ödenmez  manevi tazminatları milletimize ödemek zorunda kalacaktır.

Allah hiçbir başbakanı ve hiçbir genel başkanı  şehidine “kelle” ülkesinde  binlerce insanın şehit olmasına neden olan bebek katiline” sayın “ demekten mahkum etmesin.”