Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dikkat ABAY Var !!

İstanbul Bölgesi Üst Klasman

İstanbul Bölgesi Üst Klasman hakemi ve asıl mesleği Grafiker ve Fanatik gazetesinin (http://www.fanatik.com.tr/default.aspxArticleID=247789&KategoriID=88&atype=GaleriDetay&Page=8) haberine göre gönlünde BEŞİKTAŞ takımı olan  Süleyman Abay’ın yöneteceği Karabük spor-Trabzon spor  karşılaşması öncesi tüm dikkatleri üzerine topladı.

Süleyman ABAY’A karşı Karabüksporun tepkisi hafta içinde basın Sözcüsü Ahmet Gölbek tarafından duyurulmuştu.
Bugüne kadar özellik 3 karşılaşmada bariz hatalar ile Karabüksporun aleyhine kararlar alan ABAY bu karşılaşma sonrası tekrar  ülke gündemine gelebilir.

hangi-hakem-hangi-takimi-tutuyor_77344_b

İşte Karabüksporun ABAY’A sitem ettikleri karşılaşmalar

23.11.2012 Mersin İdmanyurdu takımı zor durumda ve bir çıkış aradığı deplasman karşılaşmasının  55.dakikasında Karabüksporlu  İSHAK’ı  kırmızı kartla oyun dışı bıraktı , müsabakayı Karabükspor kaybetti.

– 16.03.2013 Gençlerbirliği müsabakasının hemen başlarında Karabüksporlu futbolcu Anıl pozisyon harici 42.dakika da kırmızı kartla oyun dışı bırakılıyor ve müsabakayı Karabükspor yine kaybediyordu.

-4.10.2013 Karabükspor-Bursaspor karşılaşması içinde SÜLEYMAN ABAY,28.dakika KARABÜKSPORDAN Samba Sov’u kırmızı kartla oyun dışı bırakarak taraftarın büyük tepkisini almıştı.Karşılaşma KARABÜKSPOR-0 BURSA SPOR 1 olarak tamamlanmıştı.

Süleyman ABAY ın bu hataları yaygın ve yerel medya yorumcuları yanı sıra eski hakemlerce de sert eleştiriler görmüş her 3 karşılaşma sonrası Karabüksporun hakkının yendiği telaffuz edilmiş, spor yazarlarının yorumlarına maruz kalmıştı.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmada ise ABAY’ın çok dikkatli olacağı ve hata yapmamaya gayret göstereceği ifade edilirken aksine tutum ve davranışlar sonrası Karabükspor taraftarının sakin olması istendi.