Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DR. RÜSTEM KAYA: TERCİH SÜRECİNDE KARABÜK ÜNİVERSİTESİNİ ÖN PLANDA TUTMALIYIZ.

Sınav Eğitim Kurumları Maltepe

Sınav Eğitim Kurumları Maltepe ve Karabük Koordinatörü Dr. Rüstem Kaya Gazetemize açıklamalarda bulundu.

Karabük’te eğitim veren Karabük Sınav kurs merkezinin de koordinatörlüğünü yapan Dr. Rüstem Kaya hafta içerisinde Karabük gündemi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Kaya açıklamasında; “Ülkemizin eğitim markalarından bir tanesi olan Karabük’te sınav eğitim kuramları olarak geleceğimize yön veren çocuklarımızın eğitimi için çalışıyoruz. Karabük ülkemizde uzun yıllar üniversite sınavlarında daima üst sıralarda yer almış bir şehirdir. Bu kalitenin devam etmesi için bizde sınav eğitim kurumları olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Nitelikli bir gelecek için kaliteli eğitimin şart olduğu bilincindeyiz. Bu bilinçle Karabük’te bulunan gençlerimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Ayrıca Karabük ilinde bulunan Üniversitenin de ile olan katkısını görmekteyiz. Gerek sosyolojik, gerek ekonomik olarak Karabük’ün gelişimi için çok değerli olduğunun da farkındayız.  Öğrencilerimizin tercih sürecinde kendi üniversitelerini tercih etmeleri içinde kurum olarak tanıtım yapmaktayız. İlde yaşayan ailelerin sosya ekonomik durumlarını da göz önüne alındığında kendi ilindeki üniversiteyi tercih etmeleri her türlü kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır” dedi.

Karabük de çok nitelikli okulların ve eğitimcilerin olduğunun altını çizen kaya, ülkenin geleceği olan gençlerin eğitimi için kurum olarak tüm paydaşlarımızla ortak çalışmaya hazır olduklarını da iletti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO