Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ALTIPARMAK “BEN DOLGU MALZEMESİ OLMAM !”

    Karabük Eski

 

 

Karabük Eski Belediye Başkanı Dursun Altıparmak’ın ismi AK Parti Belediye Başkanlığında Rektör Burhanettin UYSAL ile birlikte anılıp aday oluyor haberleri üzerine Karabük GÜNDEMİ arayarak telefonla bilgi verdi.

 

 

 

DURSUN ALTIPARMAK “BÖYLESİ BİR

SENERYODA YOKUM” DEDİ

 

DURSUN-ALTIPARMAK

 

“BEN DOLGU MALZEMESİ OLMAM”

 

Altıparmak; ” Ben Karabük’te bir dönem belediye başkanlığı yaptım ve halkımıza hizmet vermeye çalıştık, geçtiğimiz dönem aday oldum ve gerekli desteği gördüm tabi bu seçim ve halkımız en iyisini değerlendirir, bu dönemde çevremden ve Karabük’ten bir çok dostumuz ile de görüşmelerimiz oldu, olacak da ancak gerek sizde gerekse Karabük Net haberde çıkan haberlerde iddia edilen varsayım doğru değildir. Bakın ben dolgu malzemesi olmam ve değilim, Karabük halkı Dursun ALTIPARMAK ismini iyi tanır bilir ve herzamada en iyi şekilde değerlendirmiştir zaten ” dedi.

Siyasi kulislerde  ; Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ı Karabük Belediye Başkan Adayı gösterilmesine kesin gözüyle bakılırken, hatırı sayılır şahsi oylara sahip olan Dursun Altıparmak’ı da birinci sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı göstermeyi planladığı ve ileriye dönük bu çalışmanın sonunda ise Burhanettin UYSAL’ın Milletvekilliği ile boşalan koltuğa Belediye Başkanlığınaise Dursun Altıparmak’ı geçeceği iddia edilmişti.

Altıparmak, ” Ben aday adayı olabilirim, aday olabilirim ama bu iddia edildiği şekli ile değil Belediye başkanlığına aday olurum halkımız ve parti yetkilileri bunları zaten bilir, değerlendirilir de ancak bu tür iddialar ile kafaları karıştırmak siyasi malzemeler yaratmak doğru değil” dedi.