Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eflani Köy Muhtarlarından Başkan Sözen’e Hayırlı Olsun ve Teşekkür Ziyareti

İl Genel Meclis Başkanı

İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen’e, Eflani köy muhtarları hayırlı olsun ve İlçe ’ye yapılan hizmetler için teşekkür ziyaretinde bulundular.

Karabük İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarete; Eflani İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın, Eflani Köy Muhtarları Derneği ve aynı zamanda Eflani Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyesi Vasfi Karagözoğlu, Birlik Muhtarı Zeynel Alpay ve ilçe köy muhtarları katıldı.

Başkan Sözen, öncelikle gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek misafirlerine ayrı ayrı teşekkür etti ve yapılan her çalışmada Eflani İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte Eflani’de ki köylere ve vatandaşlara hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını söyledi.

Başkan Sözen, devletin imkanları doğrultusunda il ve ilçeler için yapılması gerekiyorsa yaptıklarını ifade ederek konuşmasına şöyle devam etti; “Bütçe ve devletimizin imkânları dahilinde elimizden ne geliyorsa yapabileceğimizin en iyisini sizler için yapmaya çabalıyoruz.  Devletimizin desteği ile bu zamana kadar artan bir bütçe ile diğer ilçelerimizde olduğu gibi Eflani ilçemizde de birçok problemi çözdük ve çözmeye de devam ediyoruz. Tabi burada bu işler yapılırken en büyük görev ilçenin İl Genel Meclis üyelerine düşüyor. Her ilçenin kendine göre öncelik ve hassasiyet arz eden konuları olabilir. Burada ilçenin önceliklerini, hassasiyetlerini; o ilçenin İl Genel Meclis Üyesi, İlçe Kaymakamı başkanlığında muhtarımızla beraber belirliyor ve tespit ediyor. Bizlerde imkanlar doğrultusunda bunları karşılayama çalışıyoruz.”

2021 yılı genelini de değerlendiren Başkan Sözen, güzel çalışmaların yapıldığını belirterek; “2021 yılı geneli değerlendirecek olursak gerçekten güzel çalışmalar yapıldı. Eflani özelinde güzel planlamalar ve çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalardan da her köyümüz hemen hemen faydalandı. Bu yılki programda Eflani’de 14 km BSK (sıcak asfalt) çalışması gerçekleştirildi. Yapılan asfalt evladiyelik bir çalışma. Son 3 yıldır kendi asfaltını üreten bir kurum haline geldik. Kurmuş olduğumuz asfalt plenti bölgemizin en güçlü asfalt plenti durumundadır.  Makine parkı, asfalt plenti, konkasörlerimiz, finişer yani işin yapılmasını gerektiren her şey kendimize ait. Tabi bunların yapılması için çok büyük paralar ve emekler harcadık; ama ömürlük yatırımlar yapılmış oldu. Bundan 40-50 yıl sonrasına hizmet edecek yatırımlar yapıldı” diye konuştu.   

Başkan Sözen, konuşmasının sonunda yapılan çalışmaların birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza verilerek yapılacak çalışmalar olduğunu söyleyerek; “Bu çalışmaların hepsi tek başına olan işler değil. Burada Karabük Milletvekillerimiz, Valimiz, İl Başkanımız, Meclis Üyelerimiz herkes elini taşın altına koyarak çalışıyor. Karabük için ilçelerimiz için herkes canla başla çalışıyor. Memleketimiz için ne yapabiliriz, nasıl hizmet edebiliriz hep bunun araştırması içerisindeyiz. İnşallah her sene üstüne koya koya gittiğimiz yatırımlara, hizmetlere bundan sonraki yıllarda devam etmek için hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Eflani Köy Muhtarları Derneği ve aynı zamanda Eflani Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyesi Vasfi Karagözoğlu ’da yapılan hizmetlerden dolayı İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen’e ve Eflani İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür ederek; “Ahmet Sözen Başkanımıza tekrar hayırlı olsun. Çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.  İlçemize bu hizmetlerin yapılmasında Milletvekillerimize, Valimize, Meclis Üyelerimize, İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Karabük İl Genel Meclisi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve aynı zamanda Eflani İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın ise; Eflani İlçesi’nde muhtarlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ifade ederek; “İlçemizde muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışamaya devam ediyoruz. İlçemize yapılacak yatırımların, hizmetlerin her zaman takipçiyiz. Muhtarlarımızla birlikte sürekli istişare içerisinde olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bizlerden hayır dualarını eksik etmeyen değerli muhtarımla çalıştığım için Eflani’de yaşadığım için kendimi şanslı addediyorum” diye konuştu.

Eflani İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Koç’ta Karabük İl Özel İdaresi bünyesinde çok güzel çalışmaların ilçelere kazandırıldığını ifade ederek; “Burada bulunan muhtarlarımızla uzun zamandır beraber çalışmaktayız. Birlikte mesai arkadaşı olarak ilçemizde ve köylerimizde birçok çalışma gerçekleştirdik. Bu bağlamda da İl Genel Meclisi bünyesinde alınan kararlarla ilçelerimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Bu hizmetler birlik ve beraberlik içerisinde olan çalışmalar ve bunların yapılmasında Milletvekillerimize, Valimize, Meclis Başkanımıza ve Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bizlerden dualarını esirgemeyen siz değerli muhtarlarımıza da ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO