Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

EFLANİ KÜLTÜR SANAT ŞENLİKLERİ 6 TEMMUZ’DA

  Bir yıl aradan

 

Bir yıl aradan sonra bu yıl 5. Yapılacak olan Eflani Kültür ve Sanat Şenlikleri 6 Temmuz’da yapılıyor..!

 

 

Şenlikler hakkında bilgiler veren Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ‘Bu yıl 5. Yapacağımız Eflani Kültür ve sanat şenliklerimiz 6 Temmuz Cumartesi günü saat 12.00 da eski YİBO binamız olan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Karabük Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin, Karabük valimiz Sayın İzzettin Küçük ve Karabük Üniversitesi Rektörümüz Sayın Burhanettin Uysal hocamızın destekleri ile ilçemize kurulacak olan Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksek Okulumuzun tabelasının açılış töreni ile şenlik programımız başlayacak.

 

Buradaki programın ardından Eflanili hayırseverlerin katkıları ile ilçemize kazandırılan yeni camimizin açılış töreni yapılacak ve burada hep birlikte öğle namazı kılınacak. Saat 15:00 da yine çok değerli büyüğümüz AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Karabük Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin’in katkıları ile yaptırılan FİFA standartlarındaki futbol sahamızın açılış töreni yapılacak.

 

Saat 15:00 da bu yıl restorasyonu tamamlanan Demirli köyü Küre-i Hadit  caminin açılışı yapılacak ve burada da hep birlikte ikindi namazı kılınacak. Saat 19:00 da ilçe merkezimizde konser programı yapılacak. Burada saat 19:00 protokol konuşmaları ile başlayacak program çeşitli sanatçılarımızın konserlerinin ardından saat 21:00 da ünlü sanatçı Sinan Yılmaz sahne alacak. Ben bu şenliklerimize tüm hemşirelerimiz davet ediyorum’ dedi.