Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Eğitim Kenti Karabük Projesi” Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

KARABÜK Valisi Mustafa Yavuz’un

KARABÜK Valisi Mustafa Yavuz’un talimat ve himayelerinde hazırlanan “Eğitim Kenti Karabük” Projesi Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına, Vali Mustafa Yavuz’un yanı sıra; Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi personeli katıldı.
‘Eğitim Kenti Karabük’ Projesinin amaç ve hedeflerinin değerlendirildiği toplantıda; “Eğitim Kenti Karabük Projesi” kapsamında uygulanan 8 alt proje kapsamında yürütülen çalışmalar ile yeni eğitim ve öğretim döneminde yürütülecek çalışmalar değerlendirildi.
Vali Yavuz yapmış olduğu konuşmada; “Bugün itibariyle, ‘Eğitim Kenti Karabük’ projesinde yer alan 8 alt projenin hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bu alt projeler arasında Akademik Başarıyı Artırma, Değerlerim, Eğitim Paydaşlarının Eğitimi, Mesleki Eğitim, Demir Kod, Okuyorum Öğreniyorum, Yabancı Dil Karabük’e Yabancı Değil ve Kültürel, Sanatsal, Sportif ve Sosyal Faaliyetler projeleri bulunmaktadır. Her biri, Karabük’ün eğitim kalitesini artırma ve öğrencilerimize daha iyi bir gelecek sunma amacı taşımaktadır” dedi.
‘Eğitim Kenti Karabük’ projesinin 2024-2025 eğitim-öğretim döneminde de aynı uygulama esasları ile devam edeceğini belirten Vali Mustafa Yavuz, “Başarı istikrar gerektirir.” diyerek, projenin uygulanmasında emeği geçen başta idareci ve öğretmenlerimiz olmak üzere katkı sağlayan herkesi tebrik etti.