Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

EMEKLİLER DERNEĞİ BİR ÇOK FİRMA İLE İNDİRİM ANLAŞMASI YAPTI

Türkiye Emekliler Derneği Karabük

Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şubesi (TÜED) kentte hizmet veren birçok firmayla yüzde 30 varan indirim anlaşması yaptı.

Başkanlığını Celal Bulut’un yaptığı dernek, hastane ve kömür firmalarından sonra şimdi de akaryakıt istasyonları, özel hastane, marketler ve daha bir çok firmayla anlaşarak, üyelerine indirimle alışveriş yapma fırsatı sundu.

TÜED Başkanı Celal Bulut ile Karabük’teki bir çok firma ile gerçekleşen görüşme, indirim sözleşmesi ile sonuçlandı. İmzalanan sözleşmeye göre Emekliler Derneği Karabük Şubesi Üyelik Kartını gösteren tüm emekliler, bundan böyle anlaşmalı firmalardan yüzde 5 ile yüzde 30 kadar kasa indiriminden faydalanabilecek.

Celal Bulut “Üyelerimizden aldığımız güçle, anlaşma sözleşmelerimize yenilerini ekliyoruz. Emeklilerin faydasına olan bütün iş ve işlemler için tüm kapıları aşındırmaya devam edeceğiz. ” dedi

Yıllık aidat ücreti 36 Tl olan bir çok Emekli Vatandaş ise ” derneğimizden Allah razı olsun biz bir markette yada benzin alırken yararlandığımız hizmetle ödediğimiz aidatı bile geri almış oluyoruz, TOKİ evlerinde ki öncülükleri bile yeter” diyorlar.