Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

EREN’DEN, ACAR’A ” ZAT-I MUHTEREM İLÇE BAŞKANI” YORUMU

“Zat-ı muhterem ilçe başkanı , Bektaşiye sormuşlar oruçla aran nasıl diye oda Recep,Şaban hoppala bayram demiş”

"Zat-ı muhterem ilçe başkanı

Safranbolu Belediye eski Başkanı ve  21.Dönem Karabük Milletvekili Mustafa Eren’den geçtiğimiz gün basın açıklaması yapan CHP İlçe Başkanına yanıt geldi.

Zat-ı muhterem ilçe başkanı diyerek kendi sosyal medyasından yayınladığı açıklamada Eren;   “Basın açıklamasında yazdıklarına anlayacağın dilden Kısa kısa cevap vereyim.” diyerek şu ifadelerde bulundu

1.siyasi pazarlıktan bahsediyorsun bunu en iyi Sen(siz) bilirsiniz, en son yapılan ilçe kongrenizde seçimi kazanabilmek için hangi pazarlıkları yaparak 3.üncü adayı çektirip sn cumhur onkardeşlerin seçimi kaybetmesini sağladığınız bunun karşılığında çekilen adayı belediye meclis listesine aldığınızı herkes biliyor, kafanız adeta kuma gömülü olduğu için başkalarınıda duymaz görmez sanıyorsun.

2.sn köse ye birşey yapmadı değil 2019 da verdiği sözlerden hiç birini yapmadığını söylüyorum ve söyleme ye devam edecem benim sorduklarıma varsa cevabınız verirsiniz.(Bektaşiye sormuşlar oruçla aran nasıl diye oda Recep,Şaban hoppala bayram demiş)anlamamış olabilirsin kısaca işine gelene değil sorulana cevap verin.

3.partiden ihraç ettiğiniz insan 2019 seçimlerinde yanınızda iken iyiydi şimdi karşınızda olunca kötü öylemi ?kırdığınız küstürdüğünüz insanların ahı size yeter.. Umarım okuduğunu anlamışsındır strese, gerilmeye hiç gerek yok kim ne ektiyse onu biçecek he bide omurga falan demişsin çok komiksin kendinde olmayan şey nerden aklına geldi?

Vatandaşlarımızdan da özür dilerim zamanlarını aldığım için muhatap olmamam gerekiyor ama cevap vermediğim zaman kendilerini haklı zannediyorlar…
Rahmetli hep söylerdi: sen dik dur eğri belasını bulur.. arkasından kırk it ürmeyen kurt kurt değildir diye haklıymış tecrübe parayla satın alınmıyor mekanı cennet olsun”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO