DOLAR 20,9783 0.73%
EURO 22,5975 -0.26%
ALTIN 1.312,07-0,73
BITCOIN 5701700,84%
Karabük
22°

HAFİF YAĞMUR

13:07

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Eskipazar’da Neler Oluyor ?

Eskipazar’da Neler Oluyor ?

ABONE OL
Haber Giriş : 13 Nisan 2014 10:25
Günceleme : 13 Nisan 2014 19:18
Eskipazar’da Neler Oluyor ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

30 Mart Belediye Başkanlığı Seçimleri sonrası Eskipazar Ak partide iç karışıklar basın kanalı ile kamuoyuna yansıdı. Eskipazar Ak Parti Yönetim Kurulu üyesi ve Ar-Ge Başkanı Leyla Ergüzen  zehir zemberek açıklama yaptı.

Açıklamasında, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş’ı suçlayan ve Balkon konuşmasını da adeta şahit gösteren Ergüzen “Seçim sonrası BALKON konuşmasında cebinden çıkardığı kırmızı ajandayla hitap ettiği insanları tehdit eden, kin ve nefret söylemlerinden çekinmeyen bir belediye başkanı” diye suçlayarak şu açıklamalarda bulundu ;

HAKKIMIZDA SON ZAMANLARDA KAMUOYUNDA CIKAN SÖYLENTİLER HAKKINDA AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA KALDIĞIMDAN ,AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMAMI KAMUOYUYLA PAYLAŞMAK İSTİYORUM…

07.04.2014 Günü ilçe başkanımız ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte önceden randevu alarak hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdiğimiz Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş’ın makam odasında şahsıma, ilçe başkanıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma bizzat Belediye başkanı Dursun Baş tarafından hakaret edici, onur ve gurur kırıcı sözlü tehditlerine maruz kalmanın üzüntüsü içeresindeyim.

Olay, İlçe Belediye Meclis Üyeliğine seçilen Fatma Çalıova’nın benimle olan sorununu ziyaret sırasında açmasıyla başlamıştır.

Kendisine buranın tartışma yeri olmadığı ve bu konuyu daha sonra bir çay sohbetinde konuşabileceğimizi söylememe rağmen ısrarla ortamı germesi ve benimle olan sorununa cevaben içimizdede ajanlar var laf taşıyanlar var söylemimden sonra Belediye Başkanı Dursun Baş’n hiddetlenerek bırakın bir belediye başkanına bir insana dahi yakışmayacak bir üslupla şahsıma ilçe başkanıma ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma hakaret derecesini aşan bir üslupla kin ve nefret dolu sözlerle bizleri makamından kovmaktan beter etmesi bir makama bir belediye başkanına bir insana asla yakışmamıştır.

Oysaki ben bir RECEP TAYYİP ERDOĞAN hayrını olarak, ben bir Ak Parti gibi asıl bir partinin üyesi olarak, bana verilen görevi bu güne kadar elimden geldiğince en iyi şekilde yapmaya çalışmış, hatta teşkilat içerisinde ki çalışmalarımdan dolayı birincilik ödülü almış biri olarak , ayrıca daha önceden yönetim kurulu üyeliğine seçilmemizde sonra bana ve eşime mesnetsizce hiçbir ahlaka, vicdana insanlığa sığmayacak iftiralar attıkları halde, iş yerimde kandil kutlaması için geldiğinde beni tehdit edercesine ‘’bana yanlış yapana bende yanlış yaparım’’ diye tehditte bulunmasına rağmen, eşime başka partilere çalışıyor diye sataştığı halde,en son kadın kollarıyla yaptığın toplantıda,tanıdığı ve kadın kollarında bulunan bayan arkadaşlarıma Leyla Ergüzen’in dükkanına gitmeyin alışveriş etmeyin telefonla dahi görüşmeyin diye tehditlerde bulunmasına rağmen, Ak parti ve ilçemiz için var gücümüzle çalıştık, gece gündüz demeden işimizden gücümüzden feragat ederek gerek ilçede, gerek Köylerede seçim boyunca hep çalıştık.
Bu hakketmediğimiz, gözlerini, kalbini kin ve nefret le doldurmuş bir belediye başkanını makamında görmekten son derece üzüntü içerisindeyim.Ak Partiye gönlünü vermiş ilçe başkanımızla ve yönetim kurulu üyelerimizle hiç bir zaman ayrılmadan hep birlikte seçim boyunca durmadan çalıştık.Ama bugün kendisine hakkımızda iletilen daha doğrusu ajanlarının getirildiği yalan ve hiç bir vicdana sığmayan iftira dolu söylemlerle bir kere bile bizden doğrusunu öğrenmeden hemen iftira ve yalana başvurmaktan çekinmeden beni, eşimi, ilçe başkanımı ve ilçe yönetim kurulu üyelerimi tehdit edercesine ağza alınmayacak hakaretleri edenleri Yüce ALLAH’a havale ediyorum.

Hz. Ömer’in adaletini ağzına siyasi malzeme yapmaktan çekinmeyen bu insanları yüce ALLAH’a havale ediyorum. Şahsıma Eşime İlçe Başkanıma ve İlçe Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma yapılan bu hararet, kin ve nefret dolu olayı kamuoyunun bilinmesini istiyorum.

Seçim sonrası BALKON konuşmasında cebinden çıkardığı kırmızı ajandayla hitap ettiği insanları tehdit eden, kin ve nefret söylemlerinden çekinmeyen bir belediye başkanına eğer gücü yetiyorsa balkon konuşmasında adeta tehditler savunduğu Esakipazar’ın önde gelenleri, Eskipazar’ın zenginleri diye hitap ettiği konuşmasında söz ettiği bu insanlara acaba ne yapacak merak ediyorum doğrusu. Bizi zayıf, güçsüz görerek, bizim üzerimizden başkalarından kinini nefretini söndürmeye çalışan bir belediye başkanını sadece bizi hedef alarak yapmış olduğu bu çirkin saldırıyı acaba daha kaç kişiye yapabilecek merak ediyorum.

Dursun Baş; bizim ALLAH’tan başka kimsemiz yok,ALLAH bize yeter senin gibi Hz Ömer adaletini diline dolayıp insanları karalama korkutma sindirme hırs intikam nefret kin söylemleriyle bir politika içerinde olmanız sizin adete bu ilçede korku salmanızın nedeni acaba neydi.?

Amacı insanlara hizmet etmek olan, kurulduğu günden bu güne kadar her zaman desteklediğimiz Ak Parti çatası altında olmaktan, İlçe Başkanım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla çalışmaktan, il başkanım ve benim için ayrı bir değeri olan her iki milletvekilimle çalışmaktan son derece mutluyum, ve bu mutluluğumu bozmaya ALLAH tan başka hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.İstifa edeceğimiz beklentisi olanlar asla böyle bir istifanın söz konusu olmadığı, benim ve diğer arkadaşlarımın istifa etmeyeceği ve verilen bu görevi teşkilat olarak sonuna kadar götüreceğimizi herkesin bilmesini isterim. kamuoyuna saygıyla duyurulur….

LEYLA ERGÜZEN

AK PARTİ ESKİPAZAR İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

AR-GE BAŞKANI.

İŞTE BAŞKAN BAŞ’IN BALKON KONUŞMASI


Eskipazar Belediyesi paylaşan: eskipazarbelediyesi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (35)
 • HACER ÖRENBAŞI

  2001-2014- AK PARTİ KURUCU ÜYESİYİM ,HALEN AK PARTİ YÖNETİMİNDE OLMAKTAN GURUR DUYUYOR , LEYLA ERGÜZEN ARKADAŞIN FİKİRLERİNE KATILMIYORUM .LEYLA ERĞÜZEN HANIM O KADAR BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I SEVİYORDU DA ,ÇALIŞMALARDA AK PARTİDEN ADAY GÖSTERİLMİŞ DURSUN BAŞIN YANINDA NEDEN YOKTU , YADA ESKİPAZARA KARABÜK MİLLET VEKİLLERİ GELDİĞİNDE RESİMLERE DURUP GİDECEĞİNE GEZİLERDE NEDEN BULUNMADI, YOKSA O OKADAR ÇOK SEVİYORDUDA , AK PARTİYE NEDEN OY VERMEDİM DİYEBİLİYOR VE BUNU DA YÖNETİM ARKADAŞLARININ İÇİNDE RAHAT SÖYLEYEBİLİYOR ORDA BULUNANLAR DUYUYOR SESSİZ KALINIYOR . DEMEKKİ SES TEK TARAFLI ÇIKIYORKİ HAKLI BULUNALIM İSTENİYOR . 25.12.2011 TARİHİNDEN BU TARAFA AK PARTİ YÖNETİM KOLTUĞUNDA BULUNUYOR DA , 07.04.2014 TARİHLİ TOPLANTIDA ŞAHSEN BEN DURSUN BAŞA OY VERMEDİM , YADA AK PARTİ KAYBETSEYDİ BİR OY İLE NE OLACAK SORUSUNA KAYBEDERSE KAYBETSİN DİYEBİLİYOR .21.04.2014 TOPLANTIMIZDA BEN İSTİFA ETMEM İNADINA BURADA OLACAĞIM DİYEBİLİYOR . BU NE TURP BU NE ŞALĞAM MİSALİ . O KOLTUKDA ESKİPAZAR NEFUSUNU TEMSİL EDİYORSUN ŞAHSINI DEĞİL. KOL KIRILIR İÇİNDE KALIR DERLER AMA , BİZİM YÖNETİM ARKADAŞI ESKİPAZARI BIRAKIP KARABÜK GÜNDEMİNE TAŞIMIŞ OLAYLARI . O ZAMAN TEK TARAFLI OLMASIN … ACABA BAŞKAN BAŞ SEÇİM ESNASINDA BAŞKA YERE ÇALIŞTIĞINIZI BİLDİĞİ İÇİNMİ BÖYLE BİR SİTEM YAPTI , TABİKİ YAPTIYSA YOKSA SİZİN FATMA HANIMLA ŞAHSİ MESELENİZ VARDIDA ORAYAMI TAŞIDINIZ . ORASI MEÇHUL…BEN İSTEMİYEREK DE OLSA AK PARTİ GİBİ BİR YÖNETİM MESELESİNİ BURALARDA GÖRMEKTEN ÜZÜLÜYORUM . HANİ DERLER YA ARADA BİR ÇÜRÜK DİĞERLERİNİDE ÇÜRÜTÜR.

  Cevapla
  +0
  -0
 • hılmı

  ESKİPAZAR OLARAK DURSUN BEY GIBI ÇALIŞKAN BIR BELEDİYE BAŞKANINA IHTIYACIMIZ VAR .ADAM ÇALIŞIYOR ANKARAYA HER GITTIGINDE BIR YATIRIM KAPIP GELIYOR. BU İŞİ BİLİYOR BAŞKAN YIPRATMAYALIM RAHAT BIRAKALIM ÇALIŞSIN YETER ARTIK SIYASETI BITIRIN ÇEKILIN KOSENIZE MADEM BU KADAR IDDIALISIN BAGIMSIZ BAŞKAN ADAYI OLSAYDIN LEYLA HANIM VEYA DIGERLERI.ÇEKILIN ARTIK SUSUN BIKTIK ARTIK BAŞBAKAN INTERNETI SIZIN GIBI INSANLAR YUZUNDEN YASAKLIYOR.BOŞ BOŞ KONUŞMALAR KARALAMALAR . YETERRRRRRRR USANDIRDINIZ RAHAT BIRAKIN ADAMI ARTIK RAHAT.

  Cevapla
  +0
  -0
 • Semih Gülen

  Lütfen Dikkat ..!
  Yorum yaparken Basın-Yayın Ahlak kurallarına uygun davranılmasına yani, Kişisel hak ve menfa atları göz önüne alınarak hukuksal boyutta insanı davranışlar uyulmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.Aksi taktirde Yorumlarınız Onaylanmayacaktır. Yada Bazı bölümleri silinecektir. Lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde fikirlerinizi yorumlara dökün.Teşekkür ederiz.

  Cevapla
  +0
  -0
 • Hamza

  Böyle bir haber yayınladığınız için tarafsızlığınızdan dolayı teşekkür ediyorum.Bu haberi size servis edip Belediye Başkanını küçük düşürmek isteyenlere Rabbim fırsat vermemiştir.Kendi tuzaklarına düşmüşlerdir.Leyla Hanımın şu sorulara cevap vermesini istiyorum.

  1-İlçe başkanı, Leyla hanım kendisi ve eşi parelel yapıdan mıdır?
  2-Milletvekilleri ile gezmenin dışında ilçe içerisinde Ak parti propagandasında ilçe başkanı, eşi ve kendisi kaç defa katılmıştır?
  3-Dükkanına gelen müşterilere belediye başkanlığı seçimlerinde Ak partiye oy vermeyin demiş midir?
  4-İlçe başkanı ve kendileri Ak parti ile ilgili dükkan ve evlerinin neresine bir poster asmıştır?
  5-Acaba BBP’nin bayrakları İlçe başkanının evinin balkonuna asılmış mıdır?
  6-Benzinlikte Erol SERİN ile toplantı yapmışlar mıdır?
  7-İl encümenliği oyları belediye başkanlığı oylarından şehir merkezin de 300 fazladır.Acaba o oyları propaganda yaptıkları kişiler belediye başkanına vermeyip il encümenliğine mi vermiştir?
  8-Acaba bu olay belediyede olduktan sonraki akşamda partide yapılan toplantıda ben zaten belediye başkanlığında Ak partiye oy vermedim demiş midir?
  9-Ak parti yönetimi 17 kişiden oluşmasına rağmen hayırlı olsuna herkes den geç ve sadece 6 kişi ile gelmelerinin nedeni nedir?
  10-İlçe başkanı seçim çalışmaları sırasında ben ve ailem Ak partiye oy verecez diye bir basın açıklaması ihtiyacı niçin duymuştur?

  Bu sorular daha da çoğaltılabilir. Ama ne denmek istendiği anlaşılmıştır diye düşünüyorum.

  BELEDİYE BAŞKANININ KIRMIZI AJANDASINDA BAŞBAKANIN AJANDASINDA NE VARSA ONUN OLDUĞUNU TAHMİN EDİYORUM.YANİ BU PARELELER…AK PARTİLİ GÖZÜKÜP BAŞKA PARTİYE ÇALIŞANLAR…

  Ben buradan Genel Merkeze ve İl teşkilatına da seslenmek istiyorum lütfen bu parelel yapılara el atın yoksa cumhurbaşkanlığı seçimleri daha çok sancılı geçebilir.

  SAYGILARIMLA….

  Cevapla
  +0
  -0
 • CİVAN

  ARKADAŞLAR HİZMETKAR BIR BELEDİYE BAŞKANIMIZ VAR KIYMETINI BILELIM YETER .SAYIN BAŞKANIDA KAÇIRACAKSINIZ BU MEMLEKETTEN AZ KALDI YANI.ADAMI BIR RAHAT BIRAKIN DA ÇALIŞSIN..

  Cevapla
  +0
  -0
 • murat gül

  yorum yapan sevgılı kardeım farklı ısımdlerden yorum yapıp durmasan herse kımın ne olduğunu cok ıyı bılıyor eskıpazar Dursun başın makam odasında ilçe yonetımını nasıl kovduğunu o gunu nasıl planladığını yonetım kurulunda kendıne yakın ınsanları arayıp yarın yapılacak zıyarete gelemyın dedıgını Fatma calıovanın ben ortamı gereyımmı dıye başkana sormasını dursun başın oncekı yonetımlede e arasının ıyı olmadığını bu yonetımıde dedıgını yaptıramadını ve en zayıf halka olarak leyla hanımı sectıgını herkes bılıyor madem ole hanı o kırmızı ajandada basettıgı eskıpazarın ılerı gelenlerı vardı eger gucu yetıyosa onsalarla uğraşsın utanmıyorsunuz dımı zayıf gordugunuz bır kadına elınızden geldıgınce hala ıftıra atmaya ama sıze bu yakışır sız kınden nefretten beslenen ınsanlarsınız sız iftiradan yalandan beslenen insanlarsınız 7000 bin nüfuslu bır kazada bır beledıye başkanı tek basına sokağa bıle cıkamıyo camıye bıle tek basına gıremıyo sız bırakın o bu oy verdımı vermedımı dıye madem bunca doğruydunuz bunca sevılıyordunuz bunca hızmet yaptınız eskıpazarda karşınıza ıkı tane aday cıktı MHP 1200 noy aldı buyuk bırlık adam tek basına 950 oy aldı eger sız gercketen dursun baş o oyları alsaydı bunlar bu kada roy bıle alamazdı Ak partının Başbakanın Sayın Mehmet Ali Şahin sayesınde vsaadet partısının ytamaısyla zar zor secıldı bır kere oturup bunları duşunsun dursun bas garıbanla ugrasmaın sıkıyosa o zengınlerle ugrassın

  Cevapla
  +0
  -0
  • Hüsam

   Murat Gül yazıları dikkatle okursan hepsinin farklı bakış açısı oldugunu anlarsın bu bir.Demekki partiye ve encümene okadar yakınsın kurulan kompladan haberin var [Hoş öyle birşey yok ] tamamen gayri ihtiyari gelişen bir olay. Orada Leyla hanım olmasaydı böyle bişey olmayacaktı.Madem başkanı sevmiyo niye hayırlı olsuna gitti. Bu ikiyüzlülük degilmi. Kusura bakma zayıf halka falanda yok dediğiniz gibi zayıf olsa böyle veryansın edipde dikkat çekmezdi.Tutturmuşsunuz kin nefret, çünkü söyleyecek başka laf bulamıyorsunuz.İş se iş hizmetse hizmet nasıl çamur atılır bunun peşindesiniz.Eger Erol serin BU RADAN 900 oy almışsa onun zamanına dönmek isteyen at gözlüğü takanların sorunudur.Mhp için diyecek sözüm yok adamlar çalıştılar bunun yanında sohbet ortamlarında Mhp ye oy vermezseniz hakkımı helal etmem diyen hocalarında hakkını yememk lazım.Dursun Baş a oy veren 1800 kişide bu fırsat bir daha ele geçmez Eskipazar büyüsün Köy olmasın diyen memleketimin güzide insanları diyebilirim. İşi buraya getirirken bazılarınında boş durmayacagını hesap etmek lazım. Ama şunuda söylemek istiyorum biz burda boş beleş laf verirken atı alan Üsküdarı geçmiş eminim Dursun Baş ın umurunda bile degildir..

   Cevapla
   +0
   -0
  • HARUN

   HA SEN HA LEYLA hanım İKİNIZDE AYNISINIZ BAKSANA YORUM YAPANA BILE DIL UZATIYONUZ PARALEL KAFALAR SIZI ..BAŞKANA BU KADAR DESTEK ZORUNUZA GITTI DEMI .DAHA DUR İNŞALLAH ADLI YOLLARADA BAŞVURUR BAŞKANDA BU LEYLA DENEN İNSAN CEZASINI ÇEKER .SENDE SOYLE ONA BELKIDE LEYLA SENSINDIR SENIN NE OLDUGUNU HERKEZ BILIYOR.AK PARTI VE ULKE DUSMANI PARALELLER SİZİ.

   Cevapla
   +0
   -0
 • hüsam

  Faceede yazının kim tarafından beğenildiğine bakınca kime hizmet ettigin aşikar ortada ama bu inmsanlar düşündüğün kadar saf değil herkes herşeyin farkında sen kendini uyanık mı zannettin Dursun Baş seni sulu dereye götürür susuz da geri getirir.Boyundan büyük işlere burnunu sokma haddini bil…

  Cevapla
  +0
  -0
 • YALANCISIN YALANCI

  PES DIYORUM PES BU BAYAN NE ZAMAN ÇALIŞMIŞ PARTI İÇİN YUH BEN 3 AY BOYUNCA BIR KERE BILE GORMEDIM BU BAYANI .ARTI DUKKANINDA BBP NE OY ISTEMIŞ BAYANLARDAN .VALLA UTANMA KALMAMIŞ BU INSANLARDA ANLAMADIM NE HALE GELMISIZ.ESKIPAZARIDA REZIL EDIYORSUN LEYLA DISARIYA YOK HERKEZI SENINGIBI ZANNEDECEKLER MEMLEKETIMIZE GELMIYECEKLER.ARTIK SUS ISTIFA ET BBP GEÇ MHP YE GEÇ ORDA ÇALIŞ LUTFEN BIZI SENDEN KURTAR.YANINDADA EKIBINIDE GOTÜR.HADI ILK DEFA DOGRU BISEY YAP.

  Cevapla
  +0
  -0
 • durmak yook

  Artık sonunuz geldi Fatma hanım sayesinde ipliğiniz pazara çıktı.Başkanında bir sabrı vardı onuda bitirdiniz.Yalandan seçim çalışması yaptım demenin bir anlamı yok kime çalıştıgınız belli oldu Mhp Ali Kara zamanında bu kadar oy alamazken Recep Türkoğlu na rağmen sayenizde epey oy aldı.Şimdi işi edepsizlige vurup yalandan nagme yapma biraz gururun olsaydı işi buralara getirmezdin.Sahi bu sayede epey ünlü oldun.Sevgili ilçe başkanında sende hatta tepeden inme kadın kolları başkanınızıda alıp yolunuza devam edin AK PARTİYE daha fazla zarar vermeyi iki yüzlülüğün bu kadarıda fazla…

  Cevapla
  +0
  -0
 • merkezden

  sorunun ne ki senin ta geçmiş nerelere neler yazmışsın bu insan hala partideyse o partidekilere yazıklar olsun başka birşey diyemem

  Cevapla
  +0
  -0
 • çaycı

  leyla hanıma benden bir çay sohbet edeceğiz 🙂 leyla hanım yazınız gerçekten çok acıklı olmuş kendinizi yani hainliğinizi bu şekilde örf bas edemezsiniz bence daha etkili yollar deneyin.. Birde geçmiş Tayyip Erdoğan hayranıyım demesi yok mu güldürücü doğrusu bu duruma el konulmalı acilen yönetim değişmeli başkanımız duy sesimizi bu ekip senin gibi bir başkanı kaldıramamış haketmiyor onlara kalpak başkan adayları lazımmış çok beklersiniz sizi gidi hainler çıban başları dökülün bakalım.

  Cevapla
  +0
  -0
 • SELÇUK

  DURSUN BAŞ vur tekmeyı gıtsın bunlar haşaşı bunlar haşaşı

  Cevapla
  +0
  -0
 • YASIR

  2250 OY BEKLIYODU ARKADASIN ESKIPAZARDA DURSUN BAŞ A DEDIMKI OGLUM FAZLA BEKLIYOSUN 1950 ANCA DEDIM ODA NIYE DEDI ILÇE TEŞKILATININ GIZLI TOPLANTI YAPIP BBP OY ATMAYA KARAR VERDIKLERINI SADECE IL GENEL MECLISINDE AK PARTIYE OY ATACAKLARININ KARARININ ALINDIGINI ANLATTIM ,BENIM HANIM BU TOPLANTILARDA OLAN BIR BAYANDAN DUYUYOR BUNU BANA ANLATIYOR.BENIM HANIMADA AK PARTIYE VERME DIYE BASKI YAPMIŞLAR.ARKADASIMIN AGZI AÇIK KALDI TABII.ÇUNKU CEMAAT BUNLARA AK PARTIYE OY VERMEYIN DIYE EMIR VERIYOR BUNLARDA GIZLIDEN EROLA ÇALIŞIYOR .IL GENELDE AKRABALARI ADAY OLDUGU IÇIN ONLARA ÇALISIYOLAR BIRTEK BAŞKANLIKTA MUHALEFETE.BU KUMPASIN BASINDA RIFAT.RAFET ,AMCALARI, YAMANLAR BAZI ESNAFLAR , LEYLA VB VB VB VB, AMA AK PARTI ŞAMARI ATTI BUNLARA SON ŞAMARI BAŞKANDAN BEKLIYORUZ HADI DURSUN BAŞ SIRA SENDE…………

  Cevapla
  +0
  -0
 • KUDRET

  HELAL SANA LEYLA hnm. SENIN NE OLDUGUNU BIZ BILIYODUKDA SIMDI SAYENDE HERKES BILDI. AK PARTI DUSMANI EROL SERIN KANKASI OLDUGUNU .TEŞEKKURLER SANA HAYATINDA YAPTIGIN EN DOGRU SEYI YAPTIN TARAFINI BELLI ETTIN .BU DA IYI SENIN IÇIN ,DUZELIRSIN BELKI IMANA GEL ARTIK YALAN IFTIRA BI DE GİZLI TOPLANTILAR YAPIP KUYU KAZMAK GUNAH GUNAH .PINOKYO GIBISIN HOKKA GIBI OLDU BURNUN.
  GELIŞMEYE VE HIZMETE DEVAM SAOL DURSUN BAŞ HERSEY IÇIN 1850 KISI SENLE ESKIPAZARDA BUNU BIL YETER.

  Cevapla
  +0
  -0
 • ALP EREN

  KARABUK VE CIVAR İLÇELER ÇANKIRI ÇERKEŞ KURSUNLUDA EFSANE OLMUŞSUN HERKES SENI KONUSUYOR DURSUN BAŞKANIM. TABI HIZMET VE DIK DURUSUN SAYESINDE 30 MARTA YIKAMAYANLAR SIMDI YALAN IFTIRAYA BAŞLADILAR.BİZ BU BAYANIN NE OLDUGUNU BILIYOZ ZATEN 3 E ALIP 15 SATAN ESNAF BOZUNTUSU BU BAŞINDA YEMENI AKŞAMAKADAR FACE INTERNET YALAN YALNIS İFTIRA MUSLUMANIK BIZ OHHHH IYI YAW NE ALA MEMLEKET.
  İL BAŞKANI UYUMA UYUMA FETULLAH VE EKIBINI ESKIPAZARDAN SIL ARTIK. BAŞKAN PARAZITSIZ ÇALIŞSIN ARTIK.

  Cevapla
  +0
  -0
 • sezer

  DURSUN BAŞ SENINLE GURUR DUYUYORUZ .DIK DUR EGILME INAN BIZ SENINLEYIZ. YETERKI ESKİPAZARI HIZMETLE YUCELT YATIRIMLARI DEVAM ETTIR.BUNLARIN NE OLDUGUNU BIZ BILIYOZ BAŞKAN SEN ÇALIŞMANA DEVAM ET.

  Cevapla
  +0
  -0
 • GURBET KUŞU

  GELDİ GELİYO DENİLEN VE 30 MARTTA YAŞANAN YEREL SEÇİM CÜMLEMİZE HAYIRLI OLSUN.ÖNCELİKLE ESKİPAZAR HALKININ DOĞRU BİR TERCİH YAPARAK SAYIN DURSUN BAŞI YENİDEN SEÇTİKLERİ VE 5 YIL DAHA SENLE DEVAM DEDİKLERİ İÇİN HEPSİNİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM.
  Bİ KAÇ GÜNDÜR YİNE Bİ YAZI HAKKINDA ÇEŞİTLİ DÜŞÜNCELER ORTAYA ATILMAYA BAŞLANDI.KENDİ ÇAPIMDA BENDE BU YAZI HAKKINDA BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM VE VE YAZMAYA KARAR VERDİM.DAHA ÖNCEDE BAZI YAZDIĞIM YORUMLARDA DURSUN BAŞKIANIN DİSPLİNLİ OLUŞUNU VE DIŞARIDAN GELEN BİR MEMUR OLARAK ESKİPAZARLILARI BÖÖLE BİR BAŞKANA SAHİP OLDUKLARI İÇİN KISKINDIĞIMI İFADE ETMİŞTİM.
  EVET SEVGİLİ LEYLA ERGÜZEN ŞİMDİ GELELİM SENİN YAPISINDA BULUNDUĞUN AKP İLÇE YÖNETİMİ ADINA NASIL BİR AÇIKLAMAM YAPMAK GİBİ BİR AYRICALIĞIN VAR ÇÖZEMEDİM DOĞRUSU.EĞER O TEŞKİLAT ADINA BİR AÇIKLAMA YAPILACAKSA İLÇE BAŞKANI YADA PARTİNİN BASIN SÖZCÜSÜ ÇIKAR VE BİLGİ VERİR KONULAR HAKKINDA.SANA KİM BÖYLE Bİ YETKİ VERİYOR ANLAMADIM DOĞRUSU
  YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUNDA SEN LEYLA ERGÜZEN İŞE SOKTURDUĞUN D.-Z- VE F İSİMLİ BAYANLARDAN ALENEN MHP YE OLMAZSA BBP YE OY İSTEMEDİNMİ???
  SENKİ EN SON YAPTIĞINIZ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA BEN AKP YE OY VERMEDİM BİRBAŞKA PARTİYE OY VERDİM DMEDİNMİ???
  4 AYDIR SEÇİM GEZİLERİNE KATILDIĞINI SÖYLEYEN SEN LEYLA ERGÜZEN MERKEZ MAHALLESİ GEZİLERİNDE VARMIYDIN.ÇÜNKÜ KAPIMA GELİNDİĞİNDE SENİ GÖREMEDİM.
  ESKİPAZARIN ÖNDE GELENLERİNE NE YAPACAĞINI MERAK EDİYORUM DİYEN SEN LEYLA ERGÜZEN,5 YILDIR SAYIN BAŞKANIN ONLARIN HİÇ BİR İSTEĞİNE BOYUN EĞMEDİĞİNİ GÖREMEDİYSEN HARBİDEN BAKAR KÖRSÜN.
  SEÇİMLERDE SÖZDE DESTAK VERDİĞİN FATMA ÇALOVAYI ALLAH AŞKINA 1 KERE NEDEN TEBRİK ETMEDİN VE AJANLAR VAR DEDĞİN KİŞİLERİ NEDEN BU YAZINDA AÇIKLAMADIN.EVET AJANLAR VAR BU PARTİNİN İÇİNDE.KİMLERMİ ONLAR TEŞKİLAT YÖNETİMİNDE OLUPTA BAŞKA PARTİLERE OY VERECEK KADAR KENDİ ŞAHSINA DAHİ SAYGISI OLMAYAN SEN VE SENİ,N GİBİ BAZI PARALELCİLER TABİKİ.
  BEN TAYYİP ERDOĞAN HAYRANIYIM DİYECEK KADAR İKİYÜZLÜ OLAN SEN LEYLA ERGÜZEN,NASIL OLUYORDA HALA SAYIN BAŞBAKANIN ADINI VE DAVASINI ADINA ALABİLİYORSUN.HİÇMİ UTANMA YOK ALLAH AŞKINA YA.
  BÜTÜN BUNLARA SESSİZ KALAN RIFAT YAMAN ACABA NEDEN ÇIKIPTA BU KONUDA BİR AÇIKLAMAM YAPMAMAKTADIR MERAKTAYIM DOĞRUSU.
  Bİ ATASÖZÜ VARDIR YARASI OLAN GOCUNUR DİYE BE LEYLA ERGÜZEN.DEMEKKİ SEN VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERİN ÇOK DERİN BİR YARASI VARKİ GOCUNDUNUZ BAŞKANIN KONUŞMASINDAN.
  BABSI MHP YE GİDEN,OĞLU AKP İÇİNDE YER ALIPTA EROL SRİNİN YEMEK VE BAZI İHTİYAÇLARINI KARŞILAYANLAR YOKMU İLÇEDE.HEPSİ VAR VE HERKES ONLARIN KİM OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİ,YOR.
  YAKINDA SAYIN BAŞKANI ZİYARET EDİP 2 ELİNDENDE ÖPACAEĞİM VE BU KADAR FIRLIDAK BİR TEŞKİLATIN VE SÖZDE YANDAŞLARIN OYUNLARINI BOZARAK YENİDEN SEÇİLMEYİ BAŞARDIĞI İÇİN.HELAL OLSUN DURSUN BAŞKAN VE EKİBİ SİZLERE.DURSUN BAŞKANLA AYNI DUYGULARI PAYLAŞIP ONLA YÜRÜYEN TÜM GÖNÜLDAŞLARA SELAM VE SAYGILARIMLA.
  KİMİ ANA VARDIR İT DOĞURUR,KİMİ ANA VARDIR DURSUN BAŞKAN GİBİ YİĞİT DOĞURUR.ALEM BUYSA BU KADAR SOYSUZUN ARASINDA TEK ADAM GİBİ ADAM DURSUN BAŞ.

  Cevapla
  +0
  -0
 • musti

  leyla HNM yeterince kendini rezil ettin bence sen ve rıfat birde nimet hanım istifa edin bitsin bu rezillik yazık size. insanların yüzüne gülüp arkasından iş çevirenler bence siz kendinize bir parti kurun adınıda ückağıtcılar partisi yapın her türlü palavra var sizde bu ne yüzsüzlüktür ya istifa etmiycez diyorsunuz bide …..

  Cevapla
  +0
  -0
  • yabancın değilim

   leyla ergüzen konuşmanın sana demekki dokunduran bi yanı vardı ki bu yazıyı yazma gereksinimi duydun yazık sana fatma hanımın ağzına sağlık. başkanı istemediğinizi bilmeyen yok istifa edin de kurtulsun akparti sizden

   Cevapla
   +0
   -0
 • yabancın değilim

  leyla ergüzen konuşmanın sana demekki dokunduran bi yanı vardı ki bu yazıyı yazma gereksinimi duydun yazık sana fatma hanımın ağzına sağlık başkanı istediğinizi bilmeyen yok istifa edin de kurtulsun akparti sizden

  Cevapla
  +0
  -0
 • akpartiliyim

  leyla hanım kendinizi mi kandırıyorsunuz bu yazıyla yoksa sizin ne mal olduğunuzu bilen eskipazarlılarımı. Dursun başkan sizin gibi arkasından iş çeviren insanları neden hala partide tutuyor bu da kafa karıştırıcı siz arkadan iş çeviren tayfası hepiniz kabak gibi ortadasınız basta ilçe baskanınız sonra kadın kolları baskanınız ve leyla , onun gibiler siz akpartiye yakışmıyorsunuz kendi isteğinizle terk edin o partiyi reziller sizi geçmiş bide sitelere yazı yazıyosunuz size ve sizin gibilere yazık çabalarınız boşa çıktı geçmiş olsun size başkanımız başla yola devam rezillere yer yok eskipazardada partide de

  Cevapla
  +0
  -0
 • akpartiliyim

  leyla hanım kendinizi mi kandırıyorsunuz bu yazıyla yoksa sizin ne mel olduğunuzu bilen eskipazarlılarımı. Dursun başkan sizin gibi arkasından iş çeviren insanları neden hala partide tutuyor bu da kafa karıştırıcı siz arkadan iş çeviren tayfası hepiniz kabak gibi ortadasınız basta ilçe baskanınız sna kadın kolları baskanınız ve leyla ve onun gibiler siz akpartiye yakışmıyorsunuz kendi isteğinizle terk edin o partiyi reziller sizi geçmiş bide sitelere yazı yazıyosunuz size ve sizin gibilere yazık çabalarınız boşa çıktı geçmiş olsun size başkanımız başla yola devam rezillere yer yok eskipazardada partide de

  Cevapla
  +0
  -0
 • murathan

  SON ÇIRPINIŞLARINIZ LEYLAAAA VE EKIBİ….
  VAY BEEEE HELAL DURSUN BAŞ A VALLAHA BU ADAM ON NUMARA BI ADAMMIŞ .NEDENMI İLÇE TEŞKILATININ TUM HAINLIKLERINE RAGMEN SEÇIMI ALDI.. OY VERMEDILER BUNLAR AK PARTIYE …YANINDA BIR GUN BILE BULUNMADILAR .LEYLAAA AK PARTIYE ÇALIŞMADIĞINI SAGAR SULTAN BILIYO.AMA AZ KALDI TAMAMEN ESNAFLIGA DONECEN AK PARIDEN SEN VE SENINGIBILERI O MAKAMA GETIRENLER ATMASINIDA BILECEK. HAINLIK YAP YAP YAP OY VERME EEE HESAP SORUNCADA BAŞKAN BIZI AZARLADI..DURSUN BAŞKAN KEŞKE BU BAYANA KIBAR DAVRANSAYDIN AK PARTIYI SATAN BU BAYANA BAŞKANLIGINI DEVREDIP GULLER VERIP TEBRIK ETSEYDIN YA TEHH BAŞKAN NE KABASIN AAAAA. …SON SOZUMDE SU OLSUN BENIM BILDIGIM DURSUN BAŞ RIFAT VE EKIBINI VE BU BAYANI ARTIK TEŞKILATTA BARINDIRMAZ BUNLARDA BUNU BILIYO IFTIRAYA BAŞLADILAR.

  Cevapla
  +0
  -0
 • mert

  Dursun Başkan Eskipazarımızın gruru bız gayet mennunuz başkanımızdan.Leylaya ınanmıyorum seçimlerde çalışmadılar yalan beyanda bulunmasın bence.artı bu ilçe yonetımının ve aılelerının yaptıkları gızlı toplantıları yazsaydınya leylaaaaa ..MHP ye çalıştınız hepınız gızlıden ..Oy vermedınız AK Partıye herkez bılıyo sızı.Az kaldı uyuyan IL Yonetımı uyanırsa bu ılçe başkanı ve ekıpını bı an once AK PARTININ ak kadrolarındann atar. Sebebımı FETULLAH GULEN ASKERLERI BUNLAR TAMAMEN.aeo yalancının mumu yatsıya kadar yanar faceden umdugunu bulamayan leyla para ıle haber yaptırmaya başladı benım tanıdıgım başkan bunları ınşallah hukukı yolla temızler hesabını sorar.

  Cevapla
  +0
  -0
 • İSMAİL

  BU BAYANA INANMAYIN ARKADAŞLAR. (PENSİLVANYANIN UYELERİ) BU ŞAHSIYETLER SEÇİM BOYUNCA MUHALEFETE ÇALIŞAN İNSANLARDIR. F TİPİNE HIZMET EDIYORLAR BUNLAR. ESKİPAZARDA İLÇE TEŞKILATI TAMAMEN BAŞBAKANIMIZA DUŞMAN OLAN F TIPI İLE KURULUDUR. BAŞKANIMIZ TEK BAŞINA VE BAZI ARKADAŞLARIYLA SEÇIMLERDE HEM MUHALEFET LE HEMDE ILÇE TEŞKİLATIYLA ŞAVAŞMIŞ VE ZAFERLE ÇIKMIŞTIR. BU BAYAN 2 AYLIK SEÇIM DONEMINDE BAŞKANIN YANINDA SEÇİM ÇALIŞMALARINDA BULUNMAMIŞTIR. YAPTIKLARI YUZUNE VURULUNCA ZORUNA GITTI DEMEKKI BAYANIN .BIZ BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ ESKİPAZARLILAR OLARAK.SEÇIMDEDE UYE OLMAMAMIZA RAGMEN ÇALIŞTIK AMA BUNLAR (F TIPLERI) KARŞIYA ÇALIŞTI.)

  Cevapla
  +0
  -0
  • GÖNÜL

   eskipazar bayanları olarak başkanımızın arkasındayız çalışmalarından ve hızmetlerınden memnunuz.begenmeyen varsa bır ıstıfa dılekçesıne bakar.İftıra atan bu şahıs seçımlerde ak parı adına bir gun olsun çalışmadığı gıbı başka sıyası partıye destek verdıler. Ne denılır bu tıp ınsanlara sız ıyı bılırsınız.

   Cevapla
   +0
   -0
 • eskipazarlı

  Seçimler boyunca Ak Parti aleyhine geziler yapan millete oy vermeyin diyen, partinin gezilerinde yer almayan bir şahıs çıkıyor yönetimde olmasına rağmen abuk sabuk laflar ediyor. Nerede ilçe yönetimi ilçe başkanı. Tüm eskipazar biliyor Leyla Ergüzen’in dükkanına gelenlere Ak partiye oy vermeyin dediklerini. Kendiniz söylemediniz mi “OY VERMEDİM” diye. Ak Parti sizin istediğinizi gibi yönlendireceğiniz, çıkarlarınız doğrultusunda hareket edecek bir parti değildir. Madem ki oy vermeyecekdiniz o partide ne işiniz vardı. Sizin gibilere hayin kalleş derler.Balkon konuşmasındaki hayin ve kalleş siz oluyorsunuz belli. Sizede ucu dokunmuş. Helal olsun başkanım içinizdeki kalleşleri hayinleri temizleyin. Herkes bilsin neyin ne olduğunu…

  Cevapla
  +0
  -0
  • OKTAY

   BİZ BAŞKANIMIZDAN GAYET HOŞNUTUT PARTIMIZDE PARAZİT OLARAK SİZ KALDINIZ İNŞALLAH SİZİNGİBİ HAİNLERİDE YOLLUYACAGIZ. BBP NE GİDİN SİZ NEDE OLSA ONA OY VERDIN LEYLA DENEN INSAN

   Cevapla
   +0
   -0
 • mustafa selman kapullar

  bu yazıyı yazan değerli arge başkanı siz önce kendi yaptığınız işlere bakın il genel meclisinde ak partiye başkanlık seçimlerinde büyük birliğe oy verin dediğiniz günleri ne cabuk unuttunuz.Gwerçeklerin ortaya cıkmasından korktuğunuz için şimdi de partinizin belediye başkanını mı suçluyorsunuz.Maden 3 ay seçim çalışması yaparak bu kişiyi başkan seçtirdiniz ki ben seçim çalışmaların da birgün olsun dahi sizi görmedim ama maşallahınız var siz çok utanmaz insanlarsınız ki çıkıp bu şekilde yazılar yazabiliyorsunuz.Umarım parti yönetimi bu yazdıklarınızdan dolayı sizin dersinizi verir.Sizin tabi bi ilçe başkanınız varsa eğer.Nasıl olur da sizin gibi bir yönetimi hala eskipazar gibi güzel ilerleyen bir ilçe de tutabiliyorlar anlamış değilim.

  Cevapla
  +0
  -0
  • DELİ DUMRUL

   NEYYY LEYLA HANIM SEÇİM BOYU ÇALIŞMIŞMIIII.. KİME ACABA? . :)))) BAŞKA NEYAPMIŞ DERMAN ABILASI GIBI YAMANLARDA SANDIK BAŞINDA MHP YE MI OY TOPLAMIŞ :)) YOKSA RAFET YAMAN AMCASI GİBİ EROL SERINIMI DOYURMUŞ 🙂 HIM YOKSA RIFAT YAMAN GIBI SEÇIM ÖNÜ TUM PARTI PARASINI IVIRA ZIVIRA VERIP SEÇİM ÇALIŞMALARINDA PARA BITTIMI DEMIŞ. 🙂 DAHA SAYIYIMMI GİZLI TOPLANTILARINIZI , AKRABALARINIZI BBP KONVOYUNA YOLLAMANIZI. SAYYIMMI BUNLAR DAHA FASA FİSO NELER YAPTI BUNLAR NELER ..NELER YAPTI BU OTURAN GOLGELER. ALLAH BUYUK ÇEKECEKSINIZ HESAP VERECEKSINIZ .

   Cevapla
   +0
   -0
  • HASAN HUSEYİN

   BAŞKANA LAF YOK ADAM ÇALIŞIYOR ARKADAŞ .ESKİPAZARLIYIM KARABUKTE YAŞIYORUM AMA HER ORTAMDA DURSUN BEYDEN BAHSEDİYORLAR ESKİPAZARI NEREDEN NEREYE GETİRDİ. İLÇE YONETIMI SIKINTILI ESKİPAZARDA BIZDE DUYYORUZ BUNU AK PARTIYE KARŞI ÇALIŞMIŞLAR NEREDEYSE HEPSİ BİZİM AKRABALARA BILE AK PARTIYE OY VERMEYIN DIYENLER OLMUŞ. HOCA EFENDI BUNLARA İYI BAKIYOR HERHALDE AMA HOCA SUNU OGRETEMEMİŞ MERT OLMAYI, DURUST OLMAYI, HAİNLIK YAPMAMAYI, MUSLUMANLIĞI,GELİŞİMİN ONUNU KESMEMEYI ,İFTİRA ATMAMAYI,BAŞKASININ KUYUSUNU KAZMAMAYI ÖĞRETEMEMİŞ… BU YAZDIKLARIMI OGRETEMEYEN BI ADAMI HOCA OLARAK KABUL ETMIYORUM.BUNA TAPANLARIDA INSAN OLARAK GORMUYORUM.

   Cevapla
   +0
   -0
  • ONURLU İNSANLAR

   EN GÜZEL ÖZET BU SONUNA DIKKAT AMA..
   -BÖLGEDE BORCU OLMAYAN TEK BELEDİYE ,DEVLETTEN ALACAKLI BİDE
   -GENÇLIK MERKEZİ OLAN TEK BELEDİYE KARABUKTE BILE YOK.
   – BÖLGEDE EN COK YATIRIM ALAN BELEDİYE
   -TURKIYENIN EN BUYUK TERMEL SEHRININ KURULMASINI BAŞLATAN YUREKLİ BELEDİYE
   -550 BELEDİYE ARASINDA BIRINCI SEÇİLEN BIR BELEDİYE
   -PERSONEL MAAŞLARINI DUZENLİ ODEYEN BELEDİYE
   -SARI , KALESİ OLAN BELEDİYE ..DUGUN SALONU YOK DIYENLERE
   -BÖLGEDE EMSALI OLMAYAN, PAZAR YERI OLAN BELEDİYE
   -BÖLGEDE İTİBAR GOREN BAŞKAN VE BELEDİYE
   -ÇARŞISI MERMER KAPLI ILK BELEDİYE
   -KALDIRIMLARI ,YOLLARI YAPILI 7000 NUFUSLU BIR BELEDİYE
   -HAK İÇİN GELEN AMACI ESKİPAZAR OLANLARI KUCAKLAYAN BELEDİYE.
   -YEMEK ISTEYEN,DOLANDIRMAK İSTEYEN,KİŞİSEL MENFAAT İSTEYENLERI SUTLAYAN BELEDİYE.(OY KAYGISI OLMADIGINDAN)
   -BAMKALARI, MARKETLERI GERI GETİREN BELEDİYE
   -BURAYA DİKKAT İÇİNDE BU KADAR HIZMETE RAGMEN HAİN BARINDIRAN BOLGEDE TEK BELEDİYE ..İL BAŞKANI UYUMA BU PARALEL YAPIYI HERHAL ŞUTLA .

   -ESKİPAZARI KALKINDIRAN BIR BELEDİYE BAŞKANININ ONÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM.

   Cevapla
   +0
   -0
  • serseri mayın

   BUNLAR BUKALEMUN KARDEŞ .İÇİMİZDEKI HAİNLER BUNLAR.AMA AZ KALDI SABIR BU YAPTIKLARININ KARŞILIGINI ALACAKLAR . BBP OY TOPLAYAN UTANMAZLAR BIRDE BAŞBAKANIN ADINI AGZINA ALIYOLAR. SIZIN LAFINIZA INANILMAZ LEYLA CUNKU SIZIN YOLUNUZ BELLI DEGIL INANCINIZ BELLI DEGIL. FETOŞ UN ADAMLARISINIZ SIZ.AK PARTIYI YIKMAYA ÇALIŞAN IÇIMİZE SIZAN AJANLARSINIZ AMA KAYBEDEN SIZ OLACAKSINIZ.

   Cevapla
   +0
   -0


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.