Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eskipazar’da Ramazan Eğlenceleri Beğenildi

ESKİPAZAR Belediyesinin geleneksel hale

ESKİPAZAR Belediyesinin geleneksel hale getirilen Ramazan eğlenceleri renkli görüntüler veriyor..

Ramazan ayının başlangıcından itibaren her Cuma ve cumartesi günleri iftardan hemen sonra başlayarak farklı etkinlikler ve yarışmaların da yer aldığı geleneksel Ramazan eğlencelerinde; pamuk şeker, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti ve patlamış mısır ikramı yanı sıra coşkulu sunumlar ile tüm halkın hoş vakit geçirmesi ve özellikle  çocuklar gönüllerince eğlenmesini sağlıyor.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Parkında düzenlenen etkinliklere Belediye Başkanı Mustafa Yarkan ve Meclis Üyeleri yanı sıra Eskipazar’lılsrın katılımı ile nostaljik ramazan gecelerinin yaşanmasına neden oluyor.

Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan; “Ramazan kültürünü çocuklarımıza tanıtmak için bu tarz etkinlikleri geleneksel olarak her yıl sizlerle buluşturuyoruz. Çocukların coşkusu bizleri de mutlu ediyor. Sizler her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız” derken birbirinden renkli görüntülerin yer aldığı eğlenceler ve ramazan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenen eğlenceli oyunlar  7 den 70’e her kesimden yoğun ilgi görüyor.