Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

FADIL DEMİREL ÖMER AYARI DOĞRULADI

KARDEMİR KARABÜKSPOR İÇİN DEVREYE

KARDEMİR KARABÜKSPOR İÇİN DEVREYE GİREN KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ, İŞ ADAMI ŞEFİK DİZDARIN KARABÜKSPOR BAŞKANLIĞINDAN ÇEKİLMESİNE NEDEN OLARAK GÖSTERDİĞİ VE ” O GECE MUTULLAH  YOLBULAN’IN EVİNDE ÖMER AYAR NE DEDİ”  SORUSUNU GÜNDEME TAŞIMIŞTI

 

AK PARTİ İL BAŞKANI ÖMER AYAR   OLAYLARIN GÜNDEME SERT BİR ŞEKİLDE DÜŞMESİ SONRASI ; O GECE YAŞANANLARI NET BİR ŞEKİLDE ANLATARAK  ŞAHİT OLARAK DA KARDEMİR YÖNETİCİLERİNİ GÖSTERMİŞTİ.

 

üst fadıll

KARDEMİR GENEL MÜDÜRÜ FADIL DEMİREL’DE BUGÜN YAPTIĞI BASIN TOPLANTISINDA SORULAN BİR SORU ÜZERİNE ÖMER AYAR’I RESME DOĞRULADI .

 

  DEMİREL ”   ÖMER BEY KENDİLERİNİN BU OLAYIN İÇİNDE OLMAYACAKLARINI SÖYLEDİ” 

 

 

Karabükspor’a sahip çıktıklarını söyleyen Demirel, ““İşin içinde bir muamma yok. Biz istiyoruz ki, burası halka açık şirket sadece yurt içi, yöresel değil, uluslar arası hissedarlar topluluğu var, iki tane madde yüzde 100 destek almadı. Bu iki taneden bir tanesi yardım ve bağışlardır, bir tanesi de kar dağımı maddesiydi. Biz daha önce bütün yaptığımız Karabükspor ile ilgili ödemeleri yapıyoruz, şimdi bu kadar geniş ortaklar yelpazesinden geçirdiğimiz zaman yardımları yapabiliyoruz. Karabükspor’un elimizden gelen desteği yine yapalım fakat şehir sahiplensin, şehir olarak yönetsin biz desteğimizi sürdürelim. Bugünkü çalışmalar bundan ortaya çıktı. Arkasından politika malzemesi yapıldı, bizim o akşam ki toplantımız istişare niyetinde bir görüşmeydi. Herkesle görüş alış verişi yapılır. Orada bir liste yapılmaz, ayıptır. Birine görev verirsiniz, o yönetimi yapar. O akşam kimse isim vermedi. Ömer Bey biz bu işin içinde olmak istemiyoruz dediler, biz bu konuda bulunmak istemiyoruz dediler. Şimdi görülen sıhhatli bir sahiplenme olmayınca takımı bırakmadık. Bizim bir hedefimiz var insanlarımıza hizmet etmek gaye bu, ülkeye refahı getirmek, insan refahını yukarıya çekmek. Bugün büyük   kuruluşların etki alan sadece oldukları şehirler değildir. Bir yönetim insan odaklı bakmıyorsa o işi yapmasının bir anlamı yoktur” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO