Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GAZİLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ YAPILDI

    Karabük ve

 

 

Karabük ve Tüm Yurtta 19 Eylül Gaziler Günü Dolayısıyla Merasimler Gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 GAZİLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ YAPILDI

 

33

 

 

Karabük’te gerçekleşen program Valilikte başladı. Muharip Gaziler Derneği  ile  Harp Malulü Gaziler Şehit ve Dul-Yetimleri Derneğini  kabul eden  Karabük Valisi İzzettin KÜÇÜK ;  Türk milletinin tarihi boyunca vatanı, bayrağı, bağımsızlığı ve kutsal saydığı değerler uğruna mücadeleler verdiğini ve eşsiz zaferler kazandığını vurgulayarak kabulde şöyle dedi..

 

“Bugün millet olarak birlik ve beraberlik içinde ve bağımsız olarak yaşıyorsak bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Ülkemizin bağımsızlığı ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimiz ve canlarını feda etmeyi göze alan gazilerimizin her biri birer onur abidesidir. Bu anlamlı günde Ulu Önder   Mustafa kemal ATATÜRK başta olmak üzere O’nun silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz gazilerimizi minnetle ve saygıyla anıyor, şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş olan gazilerimize Allah’tan rahmet, kutsal görevlerini yerine getirirken sakatlanan ve hayatta olan gazilerimize uzun ömürler diliyorum.”

 

Valilik makamı kabülü sonrası kortej yürüyüşüne geçildi.

Atatürk anıtına çelenk koyulmasıo saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası ise günün anlam ve önemine istinaden şiirler okundu konuşmalar yapıldı.

Bu arada 2 ayrı derneğin arasında oluşan gerginlik kortej yürüyüşünde ve konuşmalarda hissedildi.

 

İşte 19 Eylül Gaziler Günü Törenlerinden konuşmalar ve röportajlar.


 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO