Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖREVDEN ALINAN CHP’Lİ BAŞKANDAN ‘HAK-HUKUK ADALET’ ÇAĞRISI VE AĞIR SUÇLAMALAR

CHP Karabük İl Başkanlığı 

CHP Karabük İl Başkanlığı  dün akşam saatlerinde yazılı bir açıklama yaparak Eflani İlçe Başkanı Ahmet Aytaç’ın görevden alındığını açıkladı. Hafta içinde Eflani İlçe Başkanı ile görüşen İl başkanı Vedat Yaşat, Aytaç’ın kendi isteği ile istifa etmesini istemiş,  Aytaç  İstifa etmeyeceğini bildirince de  bu kez disiplin yönetmeliği uygulayıp  görevden alındığını duyurmuştu.

 CHP Açıklaması sonrası bu kez Ahmet Aytaç yazılı bir açıklama yaparak “Hakkımızda aslı olmayan haberler yaptırıyor. Haberi yapana değil,yaptırana bakarım. Lütfen tek taraflı haber yapmayın.Yargısız infaz geçen haftalarda yaptınız.Haberi iki tarafa sorun öyle yapın” diyerek partisine, Safranbolu Belediye Başkanı ile İlçe Başkanına ağır iddialar ve suçlamalar yaptı

İŞTE AYTAÇ’IN KENDİNİ SAVUNARAK YAPTIĞI O AĞIR SUÇLAMALAR

 • Safranbolu halkı her şeyi bilir zamanı gelince görevini yapar. CHP ilçe başkanları biat etmez her zaman dogrunun yanındadır.böyle yetişmiş kişilerdir Genel Başkanlarını temsil ederler

 • Adaletten bahsedenler adaletsizlik yapmasın işi başlatana baksın.İlçe başkanlarına hakeret eden. Safranbolu Bldy Baskanıdır. Kongre de salonda ağza gelmedik kötü kelimler kullanan kişi Elif köse dir. had bildirmeye çalısan ve kişi salonda Disipline o gitmelidir.

 • iyi partili arkadaşı paylaşmak şuç mu oldu?? Biz cemiyet adamıyız Atatürk ilkelerine bağlı herkesle oturum fotoğraf çektiririm.kimse karışamaz. karışan aynaya baksın lütfen.

 • Safranbolu belediye başkanı ve kukla başkan bahtiyar CHP Safranbolu’nun şikayet etmişler bizi. Savunmam istenmektedir Kendisi de başkalarıyla fotoğraf ve yemek vb fotoğrafları fecbook ta var.Gücünü Makamlardan alan belediye başkanı ücretli Hakkımızda aslı olmayan haberler yaptırıyor.

 • Kimseden korkum yok, kimseye de biyat etmem. Elinden geleni ardına koymasın.Kimler vesile olursa, eyvallahım yok.Kul hakkı yemedim, her zaman doğrunun yanında oldum kongre ile seçilmiş ilce başkanıyım.

 • Eflani’den üç ,beş delikanlı işe girmesini söyledik.Safranbolu’da tahminen 200 yakın kişi işe girdi. Eflani ye kadro istedik.üç beş kişi işe alınsın deyi.Şahsıma bir sey istemedim. Eflanilileri yok saydı maalesef. Safranbolu da Eflanili çok.

 • Duyumlar geldi Safranbolu çıkışında hatibin yukarısındaki alanı kim imara açtı da Villa lar yapıyor. tabiki rantçı biri imara açtı yandaşlarına.

 • Yerel seçimlerde Safranbolu’da çok büyük Değişim olacak.Elif köse CHP zarar veriyor. agrasif kişi.Hodri meydan açık yaram yok çiğ yemedim beytulmala dokunmadık yemedik içmedik.Hiç bir yerde mezarlık ihalesi ve mezar kazma ihalesi duymadık fakat Safranbolu’da ki olay TV lerde duyuldu. Haberleri Çoğu televizyon kanalları yayınladı.

 • Halk bütün konuları biliyor.Medya çıkıp ahkam kesmesin.Duygu sömürüsü acındırma yapmasın kendini.önceki vekilin CHP ayrılması bunların yüzünden dir.

 • Simdiki vekilimiz için imza iştedi vekil olmasın deyi üç ilçe başkanı karsıçıktık imza vermedik Elif köse ve yanlılarına.diretik . Kemal Kılıçdaroğlu na genel Baskanımız a gitti ve boş çıktı.

 • Partiyi karıştıran Elif köse ve yandaşları. Safranbolu halkı herseyi bilir zamanı gelince görevini yapar.

 • Hakan Peker anne tarafından Eflanili hemşehrimizdir. Biz kendisi ile bir araya geldiğimizde bir sosyal medya paylaşımı yapmıştım. Bazı Partili büyüklerimiz ve arkadaşlarımız bu paylaşımın yanlış anlaşılabileceğini bana söylediler. Bende yaptığım paylaşımı kısa bir süre içinde kaldırdım. Bunu bahane edip parti tüzüğümüzün ilgili maddesini gerekçe göstererek benim görevden alındığımı il başkanlığımız gece yarısı alelacele ‘kamuoyunun dikkatine’ diye açıklamış.

 • Ben kongre ile seçilmiş bir ilçe başkanı olarak yasal haklarımı arayacağım. Başka bir adaya gizli ya da alenen çalışmam asla söz konusu değildir bu işin tamamen bahanesidir. Bu olayın perde arkasında başka nedenler bulunmaktadır.

 • Benim asıl suçum Milletvekilliği seçimlerinde ilçe başkanlarına Cevdet Akay’ı Milletvekili olarak istemiyoruz diye imza toplamışlardı. Ben o imzayı atmadım Cevdet Akay’ın arkasında durdum.

 • Gerekli ve detaylı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım.”