Gül, yeniden Genel Başkan

Son Güncelleme : 19 Ekim 2014 - 16:31

 

Cengiz Gül “İsdemir’de sahada kazandığımız

hakkı masada bırakmayacağız”

 

genel başkan gül......................

ÇELİK İŞ SESSİZ SEDASIZ KONGRESİNİ  TAMAMLADI

 

Çelik –İş Sendikası 13. Olağan Genel Kurulu sonuçlandı. Ankara Başkent Öğretmen Evi Konferans Salonu’nda yapılan olağan genel kurulda A.Cengiz Gül, güven tazeleyerek yeniden Çelik-İş Genel Başkanı seçildi.

13. genel kurul için gerçekleşen  seçimler neticesi Çelik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu üyeleri, şu isimlerden oluştu;

Genel Başkan :A.Cengiz Gül

Genel Sekreter : Yunus Değirmenci

Genel Mali Sekreter: Bayram Altun

Genel Teşkilatlandırma Sekreteri :Recep Akyel

Genel Eğitim Sekreteri: Ferhan Öner

Genel Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri de, Ahmet Çolak, Murat Özkal, Hasan Şam, Mustafa Erturhan ve Ali İhsan Dal 

 

Çelik-İş Sendikası Genel Denetleme Kurulu üyeliklerine ise,

Ali Atar, Mustafa Karayel, Adnan Değirmenciyedek üyeliklere ise Önder Aykaç, Aykut Yıldız ve Zafer Yılmaz seçildiler.

Sendikanın Genel Disiplin Kurulu üyeliklerine de Levent Taşdemir, Caner Arıcıoğlu, Yücel Karakuş isimlerden teşekkül etti. Genel Disiplin Kurulu yedek üyeleri ne de İbrahim Sarıgül, Kerim Taş ve Ekrem Korkmaz seçilmiş oldular.

 

Üst Kurul Delegeleri

Öte yandan Hak-İş Konfederasyonu Üst Kurul Delege adayları 42 isimden oluştu. İsimler şöyle;

Yunus Değirmenci, Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Mehmet Zop, İbrahim Selimoğlu, Şevket Yıldırım, Kürşat Sarı, Mustafa Kalkan, Ersin Coşan, Ulvi Üngören, Ramazan Çınar, Alaattin Danışman, Ali Bilen, Levent Yazıcı, Celalettin Korkmazyürek, Rüstem Çabuk, Mehmet Toruntay, Orhan Elbüstan, Ali Kaya, Hasan Şam, Şakir Süyüm, Mustafa Aktay, Ahmet Çolak, Mehmet Bozkurt, Şerafettin Koç, Rafet Gündoğdu, Murat Özkal, Sinan Yüksel, Hüseyin Cansu, Hakan Kaplan, Sedat Aydın, Alpay Savcı, Ali İhsan Dal, Mustafa Erturhan, Hasan Doğrul, Özer Kılıç, Erkan Durmaz, Ökkeş Göl, Abdulmecit Akay, İsmail Özden ve Bünyemin Özer.

GÜL GENEL BAŞKAN...2

Yapılan seçimlerden sonra bir teşekkür konuşması yapmak üzere kürsüye gelen Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı A.Cengiz Gül özetle “Yönetim kurulu ve diğer kurullarım adına hepinize çok teşekkür ediyorum. İki yıl önceki genel kurulda Karabük sorununu çözeceğiz demiştik ve çözdük. Bu genel kurulda da İsdemir’deki sorunu çözeceğimizi İfade ediyorum. Saha da kazandığımız hakkımızı kimseye bırakmayacağız ”dedi.

Daha sonra yeni yönetim kurulu üyeleri alkışlarla sahneye davet edildi ve eller havada klasik  poz verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.