Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÜNDEME TAŞIDIK ” DÜZELTİLDİ”

    KARABÜK GÜNDEM

 

 

KARABÜK GÜNDEM HABER WEB SİTEMİZİN  VE GÜNAJANS GAZETEMİZİN GÜNDEME TAŞIDIĞI GÜVEN KAVŞAĞI İLE MENDERES CADDESİ ARASINDA KALAN BAĞLANTI YOLUNUN KENT MERKEZİNE YAKIŞMAYACAK GÖRÜNTÜLERİNE DİKKAT ÇEKMİŞTİK. KALDIRIMSIZ,ÇÖPLERİN ATILDIĞI VE  YOLUN KENT MERKEZİNDE OLUŞU ÇİRKİN GÖRÜNTÜLERE NEDEN OLUYORDU.

 

 

GÜNDEME TAŞIDIK ” DÜZELTİLDİ”

 

 

KARABÜK kent merkezi sayılan Güven Kavşağı ile Menderes caddesi arasında ki bağlantı yolunun ONEL AVM tarafında yaya kaldırımı olmasına karşın yolun diğer tarafı uzun bir süredir kaldırımsız ve kent merkezine yakışmayacak derecede çöplerin atıldığı, yayaların   kullanamadığı atıl bir görünüm içindeydi.

Karabük Gündem haber sitemiz ve GÜNAJANS Gazetemiz kent merkezine yakışmayan bu alanı habere taşımış “BURASI KARABÜK KENT MERKEZİ”  diyerek dikkatleri bu noktaya çekmişti.

hKarabük belediyesinin duyarlı ekipleri haberlerimiz üzerine derhal bölgeye sarı kum sererek en azından yayaların kullanımına açtı. Bu arada bazı otoların park olarak kullanıldığı görülürken alanın ,  park için kullanılabileceği de ifade edilmekte.

Karabük belediyesinin haberlerimizi dikkate alarak kent meydanında ki bu çirkin görüntüleri düzeltmesi de vatandaşlar tarafından taktirle karşılandı ve şehrin görsel, peyzaj çalışmalarının özellikle ana bulvarlarda ve kent merkezinde daha önemsenmesi gerektiğini belirtiler.

 

yeni mns

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO