Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Haberal,Bölge Valilerini Protesto Etti

BAKKA Toplantısında Komedi.. CHP

HABERAL

BAKKA Toplantısında Komedi..

CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) işbirliğinde Zonguldak’ta düzenlenen, ‘Batı Karadeniz Lezzet Atölyesi’ projesinin tanıtım toplantısına  Karabük, Zonguldak ve Bartın Valilerinin katılamayışı nedeni ile olayı nezaketsizlik olarak değerlendirdi ve toplantıya katılmadan terk etti..

 

BAKKA Toplantısına katılmayarak salondan ayrılan ve  protesto eden CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal;  Bölgenin yerel mutfak değerlerinin açığa çıkarılması ve tanıtılması amacıyla gerçekleştirilen projenin  tanıtım toplantısına  katılmak için geliyorum,  Valiler davet ediyor kendileri gelmiyor bu hoş ve nezaket kurallarına uygun değil dedi.

 

CHP Zonguldak Milletvekilleri Mehmet Haberal ve Ali İhsan Köktürk’ü salonun girişinde yetkililerden aldıkları bilgide, Zonguldak Valisi Kaban’ın yanı sıra  Bartın ,Karabük Valilerinin de toplantıya katılmadığını öğrenince tepki verdi . Her 3 Validen de davet aldığını belirten Haberal, “Üç validen de davet aldım. İşimi gücümü bıraktım, nezaket gösterdim geldim. Ama hiç biri yok. Böyle bir rezalet olamaz” diyerek tepki yaptı salona girmedi ve ayrıldı.