Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

HANİ SOĞUKSUSPOR SAHASI SENTETİK ÇİM SAHA OLACAKTI?

    ULUSLARARASI VE

 

 

ULUSLARARASI VE ULUSAL MÜSABAKALARA UYGUN OLMAYAN VE UYGUN OLMADIĞI HALDE KARABÜK AMATÖR KÜME MAÇLARININ OYNANDIĞI  , KARABÜK’ÜN SPORA EN ÇOK DEĞER VEREN MAHALLELERİNDEN OLAN 100.YIL  SOĞUKSU SPOR SAHASI İÇİN SENTETİK ÇİM SAHA YAPILMASI SÖZÜ VERİLMİŞTİ BUGÜN SPOR YAPILACAK , FUTBOL OYNANACAK HALDE DEĞİL ? 

 

 

 

HANİ SOĞUKSUSPOR SAHASI SENTETİK ÇİM SAHA OLACAKTI?

 SPOR TESİS FAKİRİ KARABÜK’E

YAZIK..!

 

Batı Karadenizin hatta orta Karadeniz dahil geniş bir alanın bölgede tek süper lig takımı var..

Kardemir Karabüksporun bugün kullanılan  tesisleri 1991 yılında dönemin başkanı Dursun ALTIPARMAK ve Tesislerden sorumlu Yöneticiler Celal Çalış ile  Semih Gülen in takipleri sonucu kulübe kazandırılmış , bugün ki tesislerine  , İdman sahalarına kavuşan ancak günün  şartlarına  göre yetersiz kaldığı  konuşulmakta.

Spor yorumcularının , KARABÜK’ÜN Spor tesis fakiri olduğu  konusunda görüş beyan ederlerken , yine  son zamanlarda Eflani,Yenice ve Eskipazar da yapılan sahaların da birer kazanım olduğuna işaret çekip ,  merkez de  saha-spor tesisi sıkıntısına dikkat çekiyorlar.

Amatör sporların 5000 evler ve Soğuksu spor kaynaklı olduğuna dikkat çeken spor yorumcuları 5000 evler sahası gençlerimize  kazandırıldı ancak Soğuksu spor sahası dökülüyor hani burası da sentetik çim saha olacaktı, bir ara TOKİ de  Spor  İl Müdürlüğüne geçsin  hemen yaparız deniyordu ne oldu diyorlar.

Karabük genelinde 105 Lisanslı oyuncu olan ve 5 grupta mücadele veren Soğuksu spor idarecileri ise bize Emniyetten teşekkür ediyorlar, Valilikten Teşekkür ediyorlar, gençleri spora teşvik ediyorsunuz diyorlar ama iş tesise gelince  yaparız, bakarız diyorlar bu çelişki neden şeklinde şikayetlerini dile getiriyorlar..

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO