Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ OFLUOĞLU İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPTI

  HASTANE ÇALIŞANLARI VALİYE

 

HASTANE ÇALIŞANLARI VALİYE ŞİKAYETE GİTTİLER.VALİ OFLUOĞLU İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPTI 

 

 

Karabük Özel Vatan Hastanesi personeli adına Vali İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret eden bir grup çalışan, Vatan Hastaneler grubunda yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı bir süredir maaşlarını alamadıklarını ve zor durumda olduklarını ifade ettiler.

 

 

DURUM İÇ AÇICI DEĞİL .!

 

vatan2

 

Yaklaşık üç aydır maaş alamadıklarını ifade eden hastane çalışanları, Vali İzzettin Küçük’ten konunun çözüme kavuşması için desteklerini istediler. Amaçlarının hastaneyi zor duruma sokmak olmadığını, ancak yaşanan sıkıntılardan dolayı uzun süredir maaşlarını alamadıklarını, bazı çalışanların ise bu durumdan dolayı işe gelecek yol parası dahi bulamadıklarını ifade eden çalışanlar, alacaklarının ödenerek hastanenin hizmete devam etmesinin en büyük arzuları olduğunu belirtti.

Karabük Vatan Hastanesinin öncelikle özel bir şirket olduğunu ve bundan dolayı yapılabileceklerin sınırlı olduğunu belirten Vali İzzettin Küçük, bir süredir yaşanan bu sıkıntıları kendisinin yakından takip ettiğini belirterek “Karabük Vatan Hastanesi ilimizin en eski hastanelerinden biridir. Buranın bugüne kadar verdiği hizmetler azımsanamayacak kadar çoktur. Dolayısıyla buranın Karabük’ün hizmetinde olması bizim de en büyük arzumuzdur. Ancak bildiğiniz gibi Vatan Hastanesi özel bir şirkettir ve yaşanan sıkıntılar konusunda yapılabilecekler de sınırlıdır. Ben sizlerin uzun süredir yaşadığı bu sıkıntıları biliyorum ve konuyu yakından takip ediyorum. Sizlerin şuan içinde bulunduğunuz durumu da çok iyi anlıyorum. Konu ile ilgili olarak iş adamı Dr. Azmi Ofluoğlu ile yaklaşık bir saat kadar önce bir telefon görüşmesi yaptım. Kendilerine yaşanan sıkıntıyı belirterek neler yapmayı düşündüklerini sordum. Kendisi bana şirket ortaklıklarından kaynaklanan bazı sıkıntılardan dolayı ekonomik olarak bir süredir sıkıntı yaşadıklarını, ancak yaşanan sıkıntının bir ay içerisinde sona ereceğini söyledi. Söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. Ben sadece yapılan telefon konuşmasında bana aktarılan bilgiyi söylüyorum. Vatan Grubu ülkemizin önde gelen kurumlarından biridir. Kendileri yaşanan sıkıntının çözümü noktasında gayret sarf ettiğini belirtiyor. Tabi bu konuda benim sizlere şunu yapın şeklinde bir telkinde bulunmam söz konusu değil, ama bana sorarsanız verilen söze karşı bir ay kadar daha beklenmesi tarafındayım. Ama tekrar söylüyorum bunu yapın demiyorum, sadece düşüncemi belirtiyorum. Bu konuyu arkadaşlarınızla bu yönde değerlendirirseniz sevinirim. Konunun ben de takipçisi olacağım. Yirmi gün sonra arayacağım kendisini ve konunun ne aşamada olduğunu soracağım, akabinde bir aylık sürenin sonunda konu çözüme kavuşmazsa hastane konusunda net bir karar vermesini, gerekirse burayı kapatmasının uygun olacağı görüşümüzü kendisine iletiriz.” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO