Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

HAZIR BAKAN BURADAYKEN…

      KARABÜK’E

 

 

 

KARABÜK’E BİR DİZİ AÇILIŞ VE YATIRIMLAR İLE BİLGİ VERMEK İÇİN GELEN BAKAN VEYSEL EROĞLU’NA BİRİLERİ DERE ISLAH ÇALIŞMALARI  HAKKINDA BİLGİ VERSE ” DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ” NE YAPAR ? 

 

 

 

HAZIR BAKAN BURADAYKEN !

 

cats111

 

Karabük’e gelen Bakan Veysel EROĞLU Karabük’e 57 Milyonliralık yatırım sağanağı müjdesi ile geldi. Bakan EROĞLU’nun Ceviz Eylem Planı ve göletler ile ilgili yatırım projeleride memnuniyet yarattı.

 

Bu arada Bakan EROĞLU’NA  hazır gemişken Karabük’e DSİ tarafından gelen yatırımlar konusunda sıkıntı olduğu  anlatılmalı.

Özellikle dere ıslah çalışmaları konusunda.

Karabük’ü 2 ye bölen derelerin ıslah çalışmaları ve dere içinde yetişen ağaç,bitkilerin temizlenmesi konusunda ağır davranan DSİ bölge müdürlüğü kışın artan yağmurlar sonrası olabilecek bir el felekati sonrası mı buraları temizleyecek diye soran vatandaşların sorularına halen kayıtsız kalıyor.

 

Öte yandan Şirinevler KBÜ eğitim ve araştırma hastanesi önünde DSİ tarafından yapılan dere ıslah çalışmasında ki ağır işleyiş vatandaşların huzurunu bozarken bölgede gerekli teknik emniyet kurallarının alınmayışı ile meydana gelen trafik kazaları üzücü olaylara neden veriyor.

 

Karabük’lü vatandaşlar da hazır bakan gelmişken fidan dikimi yerine keşke DSİ yatırımlarını da bir inceleseydi diyerek konulara dikkat çekiyorlar.

 

cats222