Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

HER GÜN BÜYÜK SIKINTI YAŞANIYOR..ÖLÜMLÜ BİR KAZA MI BEKLENİYOR?

Karabük-Safranbolu yolu KBÜ Battı

Karabük-Safranbolu yolu KBÜ Battı Çıktı kavşağı yapım sırasında asılan tanıtım levhası sürücülerin dönel kavşak geçiş sırasında trafikte ki akışı görmesine engel oluyor ve bugüne kadar ufak maddi kazalara neden oluyordu.

Karabük Gündem WhatsApp hattına bir çok sürücünün son günlerde yaptığı uyarılar ise dikkat çekici olmaya başladı.

Karabüklü bir sürücünün ” Bu balıklar kayasındaki Kastamonu kavşağındaki yeni yapılan battı çıktıya asılan bu Karabük belediyesi logolu yazıyı demir korkuluk hizasından astıklarından üst dönel kavşaktan Karabük yönüne gitmek isteyen otomobil grubu araçlar için yan yoldan yani benzinliğin önünden gelen araçların görülmesini engellediğinden trafiği tehlike ye sokup kazaya sebebiyet veriyor.” uyarı dikkatleri çekerken yine bir başka sürücünün  “Biz geçtiğimiz günlerde Belediye ye bildirdik, Karabük Safranbolu yönüne asılan istinat betonu hizasından doğru asılmış bunda sıkıntı yok ama Safranbolu Karabük yönüne asılan dönel kavşak geçişinde aşağıdan gelen araçların görüşünü engellemekte ve dönüşlerde kazalara neden olmaktadır. bu levha yanlış asılmıştır. Bu levha yada tabelanın ne deniyorsa acil olarak yerinden sökülmesi görüş alanın yaratılması gerekmektedir.. yada beton hizasından asılması gerekmektedir..”  ifadelerine yer veriyorlar

Bir başka okurumuz ise ” Belediyeye bildirdik belediye topu karayollarına atıyor karayolları da bizle alakası yok yol güvenliği ni tehlikeye girmiş bizde gördük diyorlar, kabul ediyorlar  ve belediyeye kaldırması konusunda yazı yazdıklarını söylüyorlar ?..  Ama hala adım atan yok.. Yeni Başkanımız bu konuda duyarlı olacaktır inş. muhatabı kimse lütfen haber yaparsanız belki gereğini yapan birileri olur.. Teşekkürler…” diyerek ölümcül bir kaza olmadan uyarı yapılmasını istiyor.

Karabük’ten Safranbolu yönüne giderken battı çıktının üst bölgesine konulan tanıtım levhasının trafik akışını engellediğine dikkat çeken vatandaşlar, Karayolları mı- Belediye mi, Valilik mi,, Trafik mi kim ilgileniyorsa o levhanın trafik akışına mani olmayacak şekilde yeniden düzenlenmesi konundan yetkililerin dikkatini çekiyorlar.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO