Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN ÇETİNKAYA’DAN VATANDAŞA VE HABERLERE DUYARLILIK FARKINDALIĞI

Önceki gün KARABÜK GÜNDEM

Önceki gün KARABÜK GÜNDEM Haber sitemizin  whatsApp hattına  vatandaşlar tarafından gönderilen videolar sonrası yaptığımız haber, Başkan Özkan Çetinkaya’nın dikkatini çekti. Ardından Başkan Çetinkaya’nın bizzat konu ile ilgilenerek ilgili birimlere ‘düzeltmenin derhal yapılması’ talimatı ve düzeltmenin de bugün yapılması büyük memnuniyet yarattı..

Karabük Gündem Haber web sitemizde gündeme taşınan haberde, Ölümlü Kazamı bekleniyor başlığı altında <Karabük-Safranbolu yolu KBÜ Battı Çıktı kavşağı yapım sırasında asılan tanıtım levhası sürücülerin dönel kavşak geçiş sırasında trafikte ki akışı görmesine engel oluyor ve bugüne kadar ufak maddi kazalara neden oluyordu.> denmişti

Haberimizin sosyal medya ağları üzerinde Web Tv, Bizim Medya, Safranbolu ajans ve Harbi haberde de gündeme alınması sonrası yetkili birimlere talimat veren Başkan Özkan Çetinkaya ” eksik yanlış yapılabilir, doğru neyse ona uymak gerekir, Belediyemiz doğru işleri yapmak için vardır” diyerek verdiği talimat sonrası levha araçların görüş mesafesi standartlarına çekildi.

Bir çok vatandaş uygulamadan sonra Başkan Çetinkaya’ya ve Gazetemiz Haber sitesine Teşekkür mesajları atarak, tebrik etti

Öte yandan Başkan Özkan Çetinkaya Saha Çalışmalarını da yerinde inceleyerek Vatandaşlardan gelen ve gözlemlediği eksik çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özkan Çetinkaya, saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgede, Cevizkent TOKİ konutlarının önünde ki dere yatağında ve Yeni mahallede ki toprak kayması oluşan bölgede incelemelerde bulundu.

Daha önce saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgede ki peyzaj ve temizlik sorunu göreve geldiğimiz andan itibaren ortadan kaldıracağını söyleyen Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya şehrin kalbi olan bu noktada çalışmalarımızın başladığını, Cevizkent TOKİ konutlarının önünde ki ve Yeni Mahallede ki alanda gerekli düzenlemelerin yapılacağını belirtti.

Bir Önceki Haberimiz

Web Tasarım & SEO: Best4SEO