Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İL MERKEZİNDE TEK RESMİ ADAY ÖZGÜR ULUPINAR

  KARABÜK İLÇELERİNDE YAKLAŞAN

 

KARABÜK İLÇELERİNDE YAKLAŞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ ÖNCESİ ADAY ADAYLARI BİR BİR BOY GÖSTERMEYE BAŞLARKEN KARABÜK MERKEZDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYLIĞI KONUSUNDA SESSİZLİK HÜKÜM SÜRÜYOR.

HÜKÜMET PARTİSİNDEN CESARET GÖSTERİP ADAY ADAYIYIM DİYEREK RESMİ BAŞVURUSUNU BİR TEK ÖZGÜR ULUPIANAR AK PARTİSİNE YAPARKEN DİĞER PARTİLERDE TAM BİR SESSLİK HAKİM.

CHP’DE ERDAL DEMİR İSMİ GEÇMSİNE KARŞIN BİR SES ÇIKMAMASI, MHP DEN İSE RAFET VERGİLİ’NİN ADAY OLACAĞI ARTIK KAMUOYUNDA KONUŞULURKEN İKTİDAR PARTİSİNDEN BUGÜNE KADAR TEK ADAY BAŞVURUSU OLMASI DİKKATLERİ ÇEKİYOR.

 

İL MERKEZİNDE TEK RESMİ ADAY

ÖZGÜR ULUPINAR

 

ÖZGÜR

“78 PROJE İLE KARABÜK ŞENLENECEK” diyerek yola çıkan Özgür Ulupınar halen Ankara’da ikamet etmesine karşın ayın 15 günü İstanbul’da  durarak İş ve Siyaset Dünyasında ki medya iletişimlerini sağlıyor.

 

DSC_0050
Türkiye’ye 5 yılda 10 Milyar Dolar yatırım yapmayı planladığını açıklayan, Amerikalı tanınmış İşadamı Robert Carry’nin büyük ortağı olduğu, yabancı konsorsiyum ile kurulan girişim Şirketinin Yatırım Direktörü Özgür Ulupınar, geçtiğimiz günlerde DİGİTÜRK’e şirketi adına verdiği 400 Milyon Dolar teklif ile Karabük ve Türkiye’de ismini duyurmuştu.
İş Dünyasında Çalık Holding’in sahibi Ahmet Çalık’a ve KOÇ Grubu Sahiplerinden Ali Koç’a yakınlığı ile bilinen Özgür Ulupınar, İstanbul ve Ankara’daki bazı önemli sivil toplum kuruluşlarının da üst düzey yönetiminde yer alıyor.

Ayrıca; Ankaragücü Süper Lig’deyken, 2012 yılında Kulüp Başkan Adayı olan Ulupınar, İstanbul’da, Karabük ve ilçelerini temsilen kurulan ve bütün dernekleri çatısı altında toplayan Karabük Dernekleri Federasyonu’nun (KARDERFED) Genel Başkan Yardımcılığında yürütmekte. Ülke siyasetinde ve AK Parti içinde de çok ciddi bir çevreye sahip olduğu, yakın çevreleri tarafından ifade ediliyor.
Gazetecilik kimliğini de taşıyan, AK Parti’de Recep Tayyip Erdoğan’a kadar ulaşan, Bakanlar kabinesinde ve Parti’nin üst düzey yönetiminde hemen hemen herkes ile diyaloğu olduğu da, Ankara ve İstanbul’da Özgür Ulupınar’ı tanıyanlar belirtiyor.

 

Karabük’ten aday adayı olmadan önce, bizzat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir ön görüşme yaptığını, bazı kişilere özel olarak ifade eden Özgür Ulupınar “Aday olsam da olamasam da, ben Karabük’e AK Parti’nin kazanması için geldim. Çünkü Karabük kritik bir yer ve partim kazanıncaya kadar burada çalışmalarıma devam edeceğim.” Diyor.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO