Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İlklerin Üniversitesinde Yetenekler Sergileniyor

  Safranbolu Fethi Toker

8

 

Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi 2014-2015 eğitim öğretim yılı Resim ve Müzik Bölümleri Özel Yetenek Sınavları başladı.

 

7-11 Temmuz 2014 tarihleri arasında başvuruları alınan Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi 2014-2015 eğitim öğretim yılı Resim ve Müzik Bölümleri Özel Yetenek Sınavları, Müzik Bölümü Özel Yetenek Sınavı Üniversitemiz Prof.Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu’nda ve Resim Bölümü Özel Yetenek Sınavı da Yabancı Diller Yüksekokul Binası Resim Atölyelerinde iki aşamalı olarak yapılmaya başladı.

 

Özel Yetenek Sınavlarının I. aşaması bugün 12 Temmuz 2014 Cumartesi günü, II. aşama ise 13 Temmuz 2014 Pazar günü yapılacaktır. Bugün başlayan sınavlarda resim bölümünde 11 müzik bölümünde ise 95 kişi olmak üzere 200 ü aşkın kişi sınavlara başvuruda bulunmuştur. Özel Yetenek Sınavlarında başarılı olan öğrenciler 1-3 Eylül 2014 tarihleri arasında kesin kayıtlarını yapabilecek olup,  4-5 Eylül 2014 tarihleri arasında ise yedek öğrenciler kayıtlarını yapabileceği belirtildi.

Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü’nün 3’ü Yabancı olmak üzere 28, Müzik Bölümü’nün ise 2’si Yabancı olmak üzere 65 kontenjanı bulunduğu yine  Müzik Bölümü’nün, Müzik Anasanat Dalı’nın 25, Türk Halk Müziği Anasanat Dalı’nın 20 ve Türk Sanat Müziği Anasanat Dalı’nın da 20 kontenjanı bulunduğu açıklandı.

anigifBAHCEYAPI

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO