Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstanbul’dan Safranbolu’ya Selam Var

Safranbolu Belediye Başkanı İstanbul’da

Safranbolu Belediye Başkanı İstanbul’da ki ziyaretlerine BJK Kulüp Başkanını da ekledi..

Belediye Meclisi 1.Başkan Vekili Onur Varlı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İnci Sungur ile birlikte Türkiye’nin büyük takımından biri olan Beşiktaş’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi ziyaret eden Başkan Köse, “Hemşerimizi ziyaret ettik başarılar diledik” dedi

Görüşmede Safranbolu’daki çalışmalar değerlendirildi. Safranbolu’nun kendisi için önemli bir yer olduğunu ifade eden Başkan Çebi, kentte uygulanacak projeleri sordu ve ilçe için elinden geleni yapabileceğini söyledi. Çebi’nin ilgisinden duyduğunu memnuniyeti dile getiren Başkan Köse, Çebi’ye Safranbolu’nun vitrin yüzü olan evlerinin çizildiği bir tablo hediye etti. Başkan Çebi ise, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye isminin yazılı olduğu Beşiktaş formasını takdim etti.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Safranbolululara selamını iletti.

Buradan ayrılan ekip, daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile görüştü. Safranbolu gibi önemli bir tarih ve turizm kentinin başında kadın bir Belediye Başkanı olmasından duyduğu mutluluğu belirten Başkan Cindoruk da, Safranbolululara selam gönderdi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO