Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İŞTE KARABÜK BASINI

    KARABÜK’ÜN  BÜYÜK

 

 

KARABÜK’ÜN  BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ OLAN TRAFİK KEŞMEKEŞİ YANI SIRA ŞİRİNEVLER  KBÜ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ÖNÜNDE Kİ , DERE ISLAH ÇALIŞMALARININ DSİ TARAFINDAN AĞIR AKSAK  İLERLEDİĞİNİ,  WWW. KARABÜKGÜNDEM.COM   ARDINDAN  KARABÜK HABER VE KARABÜK NET HABER , KONUYU HABERLEŞTİRMİŞTİ.

ARDINDAN İSTANBUL CHP MİLLETVEKİLİ KADİR GÖKMEN ÖĞÜT TBMM DE  BU KONULARI SORU ÖNERGESİ YAPARAK TÜRKİYE GÜNDEMİN TAŞIMIŞTI.

 

 

 

KARABÜK BASINI , KARABÜK İÇİN OLMALI 

 

KGÖĞT MANŞET

 

Önce ki Gün İstanbul CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt TBMM ‘de Karabük için Soru Önergesi Verdiğini Karabük Medyasına Gönderdiği Mailler İle Bildirmişti.

Ancak ; her olayda fikir beyan etmeye gayret gösteren Karabük basını ne yazık ki Karabük için çok önemli olan Trafik keşmekeşi ve DSİ nin ağır çalışmalarını konu eden bu soru önergesini dikkate almadı.

Sadece 2 günlük gazetemiz bir Televizyon ve 2 İnternet haber web sitesinde gündeme getirilen habere Karabük basının diğer bölümünün sessiz kalmasına bir anlam verilemedi.

Karabük’ün sorunlarının TBMM gündemine  taşınması ardından , KARABÜK MEDYASININ  bir bölümünün duyarsızlığına bir anlam veremeyen konuya yakın kaynaklar , Karabük’ün yararına diğer anlamda kamu yararına,  yapılacak haberlerde Karabük Basının daha duyarlı olması gerektiği  belirterek  öncelikle haberi gündeme taşıyan medya kuruluşlarına ve ardından TBMM ne taşıyan Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt’e teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO