Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İSTİFA SESLERİ !

KARDEMİR KARABÜKSPORU HER SANİYE-DAKİKA-SAAT-GÜN

KARDEMİR KARABÜKSPORU HER SANİYE-DAKİKA-SAAT-GÜN DAHA DA KAOS İÇİNE SOKAN ANLAYIŞ YARATTIĞI KEŞMEKEŞ İÇİNDE YOL ALDI GİDİYOR.

 

BU GÜNLERE NASIL GELİNDİ-ALTINDA HANGİ AMAÇLAR VARDI KARABÜK GÜNDEM ÇOK YAKINDA BELGELERİ İLE AÇIKLAYACAK.

KARDEMİR KARABÜKSPOR İÇİN KONGRE KARARI ALANLAR, SONRASINDA ADAY OLAYIM DİYEREK YARIŞ İÇİNE GİRENLER, EN İYİ BEN YAPTIYDIM YİNE BEN OLAYIM KAPRİSİ İÇİNDE OLANLAR BİR YANDA,  GERÇEKTEN KARABÜKSPORA KATKI SAĞLAYACAK UNSURLARIN İYİ NİYETLERİ DİĞER YANDA UĞRAŞ VERİRKEN , ARADAN  BİR BAŞKAN ADAYI BELİRLENDİ, OLMADI GECE YARILARINDA APAR TOPAR İNSANLAR BİR ARAYA GETİRİLDİ ZORUNLU OLARAK BİR BAŞKA LİSTE YAPILDI.

 

ŞİMDİ İSTİFA EDİYORLAR ?

 

 

Kardemir Karabükspor olağanüstü genel kurulunu yaptı.Sonrası ortalık karıştı.

 

Karabüksporda bir yanda MAVİ ATEŞ taraftarlar derneği ayakta. Diğer yanda kentte sağ duyu sahibi insanlar.Tepkiler her geçen zaman büyürken ilk çatlak sesler de gelmeye başladı.

Listelere isimleri yazılan insanlar sabah kamuoyundan gelen tepkiler üzerine İSTİFA kararı alacaklarını yakın çevreleri ile konuşmaya başladılar.

 

Dün Karabük’e gelen ve bir dizi incelemeler yapan Karabük Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı M.Ali ŞAHİN ” Karabükspor siyaset üstüdür, siyasi bizden veya başka varsa ya buradan ya da oradan istifa etmeleri gerekir” mesajı sonrası hareketlenme başladı.

İddialara göre AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Akgün ile İhsan Mutlu’nun bugün Noter kanalı ile istifa edeceği   yine Rafet Vergili’nin isim olarak önerdiği Şoförler ve Ot.Derneği başkanı ve  Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Ahmet KARABACAK’ ında bu durumların üzücü olduğunu beyan etmesi ile İSTİFA edeceği belirtiliyor.