Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ PARTİ SAFRANBOLU VE KARABÜK MERKEZ İLÇE SEÇİMLERİ İÇİN TEYAKKUZ DA..!

İYİ Parti Eflani ,

İYİ Parti Eflani , Eskipazar ve Yenice kongrelerini tamamladı. Parti içi muhalefet Safranbolu ve Karabük merkez ilçe için hazırlanırken , Safranbolu ilçe ve Karabük merkez ilçe kongrelerini muhalefet mi yoksa mevcut yönetimin listeleri mi devam edecek (?) şeklinde görüşlerini dile getiren delegeler ise “yeni siyasi yüzlerin ortaya çıkması önemli, yine eski, bilinen ve birçok partide boy gösteren siyasiler görev üstlenirse İYİ partiden Türkiye de yaşanan çıkışın tersine çok bir şey beklemeyin” görüşlerini açıktan deklare ediyorlar.

Karabük İYİ Parti, Eflani seçimlerinde H.İbrahim Bulut’un ezici bir çoğunlukla kazandığı kongre sonrası Eskipazar ve Yenice kongresini de tamamladı.

Üç adayın yarıştığı Eskipazar İlçe Başkanlığını mevcut Başkan kazanırken, iki listenin aday olduğu Yenice İlçe Başkanlığı kongresini ise Hülya Korkmaz kazandı.

KARABÜK ve SAFRANBOLU’DA KIYASIYA YARIŞ BEKLENİYOR

Safranbolu’da 3 adayın yarışacağı ifade edilirken merkez ilçe için mevcut başkan Ferhat Ateş’in birkaç adım önde olduğu ancak Yasemin Kocakaya ve Şaban Şahin isimlerinin de yarışta olacaklarının altı çiziliyor.

Karabük merkez ilçe ve Safranbolu ilçe başkanlığı seçimlerine önem veren İl Başkanı Av.Ali Çetin Aygün ise bu kongreler sonrası İl Başkanlığı kongresinde aday olmayacağını yakın çevresine bildirirken İl Başkanlığı için eski Karabük Belediye Başkanı Dursun Altıparmak’ın isminin konuşulması dikkatleri çekiyor.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO