İYİ Partide Hareketlilik !

Bu haber 29 Eylül 2019 - 15:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali için Karabük’e gelen İYİ Parti Genel Merkez Yöneticisi ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i temsilen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali için Karabük’e gelen İYİ Parti Genel Merkez Yöneticisi ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti Karabük İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyarette partililerle bir araya gelen Nuhoğlu bir süre partililerle sohbet ederek, “İYİ Parti hepimizin partisidir. Hepimizin emeği var. Partiyi tam zamınında doğan bir ihtiyaca binayen kuruldu. İhtiyaç dolayısıyladır ki bugün Türkiyede bazı şeyler değişti. Henüz 21 aylık bir partiyiz. Buna rağmen Türkiyede 25 senedir mahalli idarelerde 17 seneden fazladır da merkezi iktidarda bulunan Adalet ve Kalkınma Partisinin her dediklerini nasıl olsa yaparlar anlayışına son verdik. Önce 24 Haziran 2018 seçimlerinde bütün engellemelere ve zorluklara rağmen biz de yeni kurulan bir parti olmamıza rağmen Mecliste grubumuzu kurduk. 31 Mart seçimlerinde ise Türkiye’de sarsılmaz zannedilen Adelet ve Kalkınma Partisi çok büyük bir darbe aldı. 23 Haziran’da tekrarlanan seçimlerde ise Türkiye ve Türk milleti 19 Mayıs 1919’dan sonra tam 100 yıl sonra kendi varlığına sahip çıktı. Bunu kim başardı? Bu başarının arkasında Karabük’te yaşayan sizlerin burdan tanıdıklarınızı telefonla arayarak, bazılarınızın bizzat gelerek Türkiye’nin her yöresinden Artvin’in Borçka’sından, Hatay’ın Saman Dağı’ndan, Muğla’nın Dalaman’ından, Kırklareli’nin Lüleburgaz’ına kadar Türkiye’nin dört bir yanından bütün insanların bu başarıda hakkı vardır emiği vardır. Bu sayede 1 milyona yakın oyla Adalet ve Kakınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin sesi kesilmiştir. 100 yıl sonra Türk Milleti varlığına sahip çıkmıştır. Bu kadar büyük bir başarıyı, bu kadar büyük bir gururu hepimiz hakkıyla yaşamalıyız.“ dedi.

“Teşkilat Başkanlığımız Tasarrufta Bulunduysa Buna Saygı Göstermek Gerekir.”

İYİ Parti Genel Merkez Yöneticisi ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, “Falanca daha iyi, filanca daha iyi,öbürü niye ilçe başkanı oldu, beriki niye il başkanı olamadı tartışmaları bizi başarının burasında kilitler, ileriye götürmez. Karabük’te İl Başkanlığı yapabilecek seviyede çok sayıda arkadaşımız var. İyiden daha iyisi var. İyiden daha iyisi arzu edilir. İyiden daha iyisi gelsin demek herkesin hakkıdır ama Genel Merkezimizde bu işte görevli Teşkilat Başkanlığımız tasarrufta bulunduysa buna saygı göstermek gerekir. 4 ay sonra ilçe kongrelerimiz var. 6 ay sonra il kongremiz var. Yaklaşık 1 yıl sonrada Olağan kurultayımız var. İYİ Parti Türkiye’de kötü gidişe karşı durabilen geçmişte değişik siyasi partilerde siyaset yapmış geniş bir çatıyla kurulan bir partidir. Bu partide herkese yer olmuştur. Anayasamızın ilk dört maddesiyle sorunu olmayan, bizim parti programımıza uyan, bölücülere karşı olan, cemaatcilere karşı olan, hırsızlara karşı olan herkese yer var demektir. Buna gönül veren herkese de sonuna kadar saygı duymak zorundayız. 19-20 ay sonra yakalanaN bu başarı alınan sonuç Türk Milletinin ileriye dönük hangi siyasi partiye umut besleyişinin göstergesidir. İYİ Parti olmasaydı bugün İstanbul, Ankara, Antalya, Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere büyükşehirlerde Adalet ve KalKınma Partili Belediye Başkanları görecektik. Demek ki İYİ Parti Türkiye’nin ve Türk Milletinin beklediği siyasi partidir. Bunuda geçmiş 21 ay içerisinde göstermiş olduk.” dedi.

“Karabük İçin Tahammül İstiyoruz “

Ülke genelinde yaşanan krizlere değinen Nuhoğlu, “Hem kendi partimizin siyasi durumu hem ülkemizin en önemli krizlerini aşmak için Karabük’te de biraz daha tahammül, sabır ve birlik istiyoruz.” dedi.

Karabük İl Başkanı Dursun Doğan ise İYİ Parti Genel Merkez Yöneticisi ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’nun ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.