Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

K.Karabükspordan “Süleyman ABAY” Uyarısı

  KARDEMİR KARABÜKSPOR BASIN

 

KARDEMİR KARABÜKSPOR BASIN SÖZCÜSÜ VE AS BAŞKANI AHMET GÖLBEK BASIN AÇIKLAMASI YAPARAK BU HAFTA SONUNDA OYNANACAK OLAN KARABÜKSPOR-TRABZON MAÇI ÖNCESİ HAKEM SÜLEYBAN ABAY İÇİN ADETA UYARI YAPARAK  ŞÖYLE DEDİ;

ahmetgölbek

“Son haftalarda,Ülke Spor Kamuoyu,Futbolun güzelliğinden çok Hakem hatalarını konuşuyor ve ne yazık ki böyle bir futbol sarmalının içine girmiş durumdayız. Hemen her müsabaka sonrasında Hakem hataları gündemin ilk sırasını tutuyor..KARDEMİR KARABÜKSPOR olarak,henüz müsabaka oynanmadan,hatta çok değerli rakibimiz TRABZONSPOR ile oynayacağımız müsabaka için,oynamadan günler öncesinde bir uyarıda bulunmak istiyoruz.  KARDEMİR KARABÜKSPOR-TRABZONSPOR Maçını yönetmek üzere,Orta Hakem olarak, Sayın SÜLEYMAN ABAY atanmış bulunuyor ve Sayın SÜLEYMAN ABAY’IN,bize karşı,nedenini bilemediğimiz,bir türlü çözemediğimiz olumsuz bir tutumu var.

– 23.11.2012 Mersin İdmanyurdu takımı zor durumda ve bir çıkış arıyor,deplasmanda oynadığımız maçın 55.dakikasında futbolcumuz İSHAK hiç yoktan kırmızı kartla oyun dışı bırakıldı,müsabakayı kaybettik.

– 16.03.2013 Gençlerbirliği müsabakasının hemen başlarında futbolcumuz Anıl hiçbir pozisyonu yok iken 42.dakika da kırmızı kartla oyun dışı bırakıldı ve müsabakayı kaybettik, Gençlerbirliği o süreçte hayli zor bir durum yaşıyordu.

-4.10.2013 Kendi evimizde Bursaspor maçı oynarken,yine Sayın SÜLEYMAN ABAY,28.dakika da futbolcumuz Samba Sov’u kırmızı kartla oyun dışı bıraktı ve tesadüf Bursaspor’un krizli günlerine denk gelen bu müsabakayı da kaybettik.

Şimdi, çok değerli ve Türk Futboluna önemli katkılar yapmış olmasına rağmen,bu sezon Süper Lig de kötü bir gidiş sergileyen TRABZONSPOR ile kendi evimizde oynayacağız ve müsabakayı Sayın SÜLEYMAN ABAY yönetecek.

Çok kıymetli rakibimizin içinde bulunduğu bu kötü günlerden kurtulması için hiçbir Kurumun,Kuruluşun,Kişinin himmetine muhtaç olmadığını elbet ki biliyoruz,bilecek erdemliliğimiz var.

Buna rağmen,kimsenin “DURUMDAN VAZİFE ÇIKARTMAK HEVESİNE..” kapılmaması için bu uyarıyı yapmakta ve adil, ön yargılardan uzak,tarafsız bir müsabaka yönetimi beklediğimizi duyurmak, sergilenebilecek olumsuz tutumları/tavırları dikkate alarak, bu açıklamayı yapmakta yarar görüyoruz.”