Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KAFKAS ” BU ŞEHRİ -TAKIMI BİR YERLERE GETİRMEK İSTİYORUM “

      Yeni

 

 

 

Yeni sezon hazırlıklarına  kendi tesislerinde devam eden KARDEMİR KARABÜKSPOR  Teknik direktörü Tolunay Kafkas yönetiminde TARAFTARININ huzuruna pazar akşamı saat 19.30 da çıkacak.

 

 

 

KAFKAS ” BU ŞEHRİ -TAKIMI BİR YERLERE

GETİRMEK İSTİYORUM”

 

 

Teknik patron  Tolunay Kafkas : “Lige hazır ve iddialıyız.  Benim için olmazsa olmaz saha içi ve saha dışı disiplini. Ben ne olursa olsun bunu sağlarım bunu sağlayamazsam da burada olmam. Büyük konuşmak istemiyorum ama ben böyle bir yapıya sahibim. Ben bu şehri bu takımı bir yerlere getirmek istiyorum. Bunun içinde özellikle Slovenya kampında çok çalıştım. Bundan sonrada bu hırsımı burada göreceksiniz. Bu hırsım kimseye saygısızlık olarak algılanmasın. Bunun zararı olursa da kendime olur, başka kimseye zarar verecek bir hırs değil. Karabükspor’a çok severek geldim. Umarım Allah’ta bizi utandırmaz hep beraber güzel günler yaşarız. ” dedi

Transfer konusunda halen santrafor bekliyorum diyen Kafkas; “Olmazsa olmaz mevkiimiz santrafor onun içinde yönetim kurulumuz çok büyük bir uğraş veriyor. Sağ kanat oyuncusu da alabiliriz ama birinci önceliğimiz santrafor. Genç oyuncularla çalışmayı seven bir hocayım. Bu sezon transfer ettiğimiz özellikle Furkan, Erkan ve Beykan’dan çok büyük performans bekliyorum. Mevcut bir kadromuz vardı onun üzerine doğru transferler yaptığımızı düşünüyoruz. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

PAZAR AKŞAMI SAAT 19.30  SEZON AÇILIŞ MAÇI ANKARA SPOR İLE ,

Pazar akşamı sezonun açılış maçını ve Kasımpaşa maçının ön hazırlığını yapacak  olan Karabükspor da morallerde yerinde.

Pazar akşamı taraftarlarını davet eden  KARABÜKSPOR yönetim kuruluda taraftardan tam destek göreceklerini belirterek bu sene farklı olacak güzel olacak ve birlik içinde ilk haftalarda gücümüzü göstererek yol alacağız, hazırlık maçı ücretsizdir, diyerek taraftarada moral verdiler.