Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KAFKAS KARABÜK’E GELİYOR

 KAFKAS KARABÜK’E GELİYOR  

 KAFKAS KARABÜK’E GELİYOR

 

Kardemir Karabükspor Ülke Gündeminde Kariyeri Olan Teknik Direktörler İle Bir Bir Görüşüp Fikir Alışverişinde Bulundu.

Bir Çoğu İle Görüş Alınırken Yine Bazılarının Spor Kamuoyuna  Değişik Bilgiler Vermesi  Üzerine Görüşmeler Kesilmiş Bazıları İlede Karabük Yapısına Uygun Zeminler İçinde Anlaşma Zeminleri Aranmıştı.

 

 

 

Yapılan Görüşmeler Sonrası 2 Teknik Direktör İle Anlaşabiliriz Görüşünü Hakim Kılan Transfer Komitesi Önceliği Tolunay KAFKAS’A Verdi.

29 Haziran da yapılacak  kongre öncesi  teknik direktör arayışlarına  devam eden Karabükspor Transfer komitesi ince eleyip sık dokumaya özen gösterirken  ön görüşme yaptıkları ve tanışma faslından sonra birbirlerinden zaman isteyen Tolunay KAFKAS ve Karabükspor Transfer Komitesi  yeniden görüşme kararı aldı.

Bugün-Yarın devam edecek görüşmeler neticesinde Futbol şubesinin son durumu masaya yatırılacak olup değerlendirme yapacak taraflar belirlenecek proje üzerinde fikirlerini belirtecekler.

Tolunay Kafkas’ın ilk görüşmede istemem,görüşmem gibi söylemlerinin olmadığı , sadece Karabük sporun şartlarını değerlendirmem lazım neler isteniyor görmem lazım gibi fikirler ürettiğini   ve netice olarak yaptığı araştırmalar sonunda , Ali Kemal Denizci,Giray Bulak,İlyas Tüfekçi,Hasan Vezir gibi bir çok ünlü TD de Karabük’te sağladığı başarıları duyduğunu belirtmesi tarafların daha sağlıklı zeminde görüşmeler yapmasına neden olduğu ifade ediliyor.

Yapılan görüşmeler bugün olumlu gelişirse Tolunay KAFKAS’IN Karabük’e hafta içi gelip sözleşme imzalanacağı belirtilirken  olası çıkabilecek olumsuz durumlarda ise B planının hazır olduğu ifade ediliyor.

Bu arada iç transfer görüşmelerini sürdüren kırmızı mavililerde Birol Hikmet ,  Hakan Söyler, Hakan Özmert ve Selim Teber’e kulüp bulmaları resmen bildirildi.
İç transfer görüşmelerinin devam ettiğini de belirten transfer komitesi  sabrın sonu selamettir, adım adım ve isabetli çalışmalarımız devam ediyor şeklinde açıklamaları ile dikkatleri çektiler.