Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kafkas Üniversitesi Rektöründen, KBÜ  Ziyareti

      Kafkas

IMG_7899

 

 

 

Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş’in eşliğinde KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu. Rektör Uysal, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan’ı kampüs alanını gezdirerek, yapılan çalışmalar hakkında kendisine yerinde bilgiler verdi.

Kampüs gezisi sırasında Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan kendi adına hazırlanan ağacını dikti ve ağaç sertifikasını kendilerine Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal takdim etti.

Gezi sonunda düşüncelerini paylaşan Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan; “Karabük Üniversitesi 7 yıl gibi kısa bir süre de 42 bine yaklaşan öğrenci sayısına ulaşmış. Hem Karabük Halkı hem de Karabük Üniversitesi’ne gelen öğrencilerin gurur duyacağı yaşanabilir, gayet huzurlu ve mükemmel bir kampüs oluşturulmuş,  başta Rektörümüz olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ederek, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal; “Üniversiteler arası ilişkilerin geliştirilmesi için bu türlü ziyaretler çok önemli. Bu ziyaret vesilesi ile inanıyorum ki bundan sonra bilimsel, sosyal, kültürel alanlarda iş birliği ve fikir alışverişi içerisinde ortak çalışmalarımız olacaktır. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret iyi dilek ve temennilerle sona erdi.