Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KAHVECİ BRTV EKRANLARINA AÇIKLAMA YAPTI VE;

  KAHVECİ :”VALİLİK YIKILACAKSA,

 

KAHVECİ :”VALİLİK YIKILACAKSA, AYNI YERİNE YAPILIR..!” DEDİ..

 

Son günlerde Karabük gündemini meşgul eden, Karabük Valiliğinin DEPREME dayanaklı olmadığı tespiti ile  yıkılarak bir başka yere  yapılacağı şeklindeki haber ve oluşturulmaya çalışılan kamuoyu ile ilgili olarak Karabük Milletvekili Osman Kahveci, BRTV’  ekranlarına  önemli açıklamalar yaptı.

 

Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Hükumet Konağının şu andaki yerinin Karabük için en uygun yer olduğunu, depreme dayanıksız olduğu ve eskidiği belirtilen binanın yıkılması halinde aynı yere yapılacağını ifade etti.

 

Bu konuda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile de görüştüğünü de belirten Kahveci şöyle dedi: “Karabük’te son günlerde Hükumet Konağının depreme dayanıksız olduğu ve binanın yenilenmesi gerektiği görüşü yaygınlık kazandı. Biz de bu görüşe katılıyoruz. Ancak, mevcut binanın yerinin değiştirilmesi gibi bir şey asla söz konusu olamaz. Şu anki Hükumet Konağının yeri Karabük için en ideal yerdir. Bu konuyu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile görüştüm ve kendileri de Hükumet Konağının mevcut yerinin en ideal yer olduğunu belirtti. Bu konuda tam bir görüş birliği içindeyiz.” Dedi.

 

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin tarafından da sık sık ve her fırsatta gündeme getirilen Karabük’teki bürokrasinin yavaş işleyişinden şikayetine örnek olarak birkaç gün önce ilimizde yarım kalan bir çok kamu yatırımı konusunun da BRTV ekranlarında BASIN KULİSİNDE  gündeme gelmesi sonrası da bazı medya kuruluşlarına açıklamalar yapılmıştı.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO