Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KANDEMİR”kurdukları yalan ittifakı içerisinde birbirlerini arkadan hançerleyecekler”

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir:
“Yazılan tiyatroyu oynayan bir genel başkanın teşkilatımızın kültürünü anlamasını beklemiyoruz”

AK Parti Teşkilattan Sorumlu

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için, “Her gittiği yerde önceden senaryosu yazılan tiyatroyu oynayan bir genel başkanın bizim teşkilatımızın kültürünü, bağlılığını ve heyecanını anlamasını kuşkusuz beklemiyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, bir takım ziyaret ve programlar kapsamında Karabük’e gelerek görüşmeler yaptı. AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Kandemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve teşkilatlarla ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi. Akşener’in açıklamalarının talihsiz beyan olduğunu belirten Kandemir, “Her gittiği yerde önceden senaryosu yazılan tiyatroyu oynayan bir genel başkanın bizim teşkilatımızın kültürünü, teşkilatımızın bağlılığını heyecanını anlamasını kuşkusuz beklemiyoruz” dedi.

AK Parti’nin AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletiyle kurduğu ilişkiyle oluşturduğu bir millet hareketi olduğunu söyleyen Kandemir, “Bizim teşkilatlarımızda can siperane mücadele eden, gayret gösteren bugüne kadar AK Parti’nin mücadeleleri ile Türkiye’nin büyümesinde katkı sağlayan binlerce neferi olan devasa bir ailedir bizim hareketimiz. Buradan teşkilatımız, cumhurbaşkanımızın sözüyle heyecanlanan, o hissiyatla harekete geçen, onun öfkesiyle öfkelenen ve onun çağrısıyla sokaklara dökülen, sadece teşkilatımız da değil milletimiz de cumhurbaşkanımızın çağrısıyla sokaklara dökülen bir millet. Recep Tayyip Erdoğan’ın milletle, teşkilatla ilişkisi işte tam sahici ve böyle bir ilişki” diye konuştu.

“Büyük Türkiye sevdasında liderimizin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz”


Siyaseti yalan ve iftira üzerine kurgulayanların bu ilişkiyi anlamasını beklemediklerini aktaran Kandemir, “Fakat biz AK Parti teşkilatları lideriyle gurur duyan teşkilatlarız. 11.5 milyon üyesiyle bizler bu ülkeye aşık, liderinin arkasında yürümekten gurur duyan bir teşkilatız. İnşallah ilk günkü heyecanımızı da muhafaza ederek diri, sağlam bir şekilde büyük Türkiye sevdasında liderimizin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz. Tabi kurdukları yalan ittifakı içerisinde ne zaman birbirlerini arkadan hançerleyecekler diye düşünen bir siyasal algının bunların anlamasını kuşkusuz beklemiyoruz. İstiyoruz ki diğer siyasi partilerde AK Parti teşkilatından ilham alsınlar. Kendi teşkilatlarını da böyle yürekli arkadaşlarla müteşekkir kılsınlar. Bizim teşkilatlarımızdaki gayret göstermiş arkadaşlarımız bedel ödemiş arkadaşlarımızdır. Biz kurulduğu günden bu yana terörün hedefinde olan ve asla gözünü kırpmadan bir ideal uğruna koşuşturan geniş bir aileyiz. 40 şehit vermiş bir siyasi hareketiz. İnandığı yolda yürüyen, Büyük Türkiye inancına iman etmiş bir ekibin parçalarıyız” ifadelerini kullandı.


Kandemir, AK Parti’nin milletin teveccühü ile 2023’de siyasi tarihin en yüksek oyunu almaya talip olduklarını dile getirdi.

3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Karabük programına AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Yönetimi, AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Yönetimi ve AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Yönetimi ile Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde ‘3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Karabük Koordinatörleri Yahya Çelik, Yusuf Coşkun, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük Merkez İlçe Yönetimi katıldı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Kandemir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “2023 seçimlerine giden yolda yol haritamızı belirliyoruz” dedi. Altınöz, ‘3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’nda, “2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru, durmadan, yorulmadan çalışacağımız bir sevda bizimkisi.” sözlerini vurguladı.

‘Liderinin arkasında yürümekten gurur duyan teşkilatız’ diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir ‘3 Kademe İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’nda şu ifadelere yer verdi:

“Tayyip Erdoğan’ın milletle teşkilatla ilişkisi, işte tam da böyle bir ilişki. Siyaseti yalan ve iftira üzerine kurgulayanların bu ilişkiyi anlamasını da beklemiyoruz. 11,5 milyon üyesi ile bizler bu ülkeye aşık, liderinin arkasında yürümekten gurur duyan teşkilatız.

İnşallah ilk günkü heyecanımızı da muhafaza ederek, diri sağlam bir şekilde büyük Türkiye sevdasında liderimizin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz. Tabii kurdukları yalan ittifakı içerisinde ‘ne zaman birbirlerini arkadan hançerleyecekler’ diye düşünen siyasal algı bunları anlayamaz. 2023’teki büyük zaferimiz için yılmadan, yorulmadan Türkiye’nin her noktasında çalışmaya devam.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’in ziyaretlerini gazetecileri değerlendiren AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Bu tür ziyaretler ilimize önemli katkılar sağlıyor. Bu anlamda siyasilerimizi, Karabük’te ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca bu tür ziyaretler teşkilatlarımızı dinç ve dinamik tutma açısından da fayda sağlıyor.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Kandemir’i, Karabük’e yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirdik. Gençlik Kolları, Kadın Kollarımızla bir araya geldik, İlçe Başkanları bazında toplantılar yaptık. Genel bir değerlendirme ile AK davamızı daha ileriye nasıl taşıyabiliriz noktasında çalışmalar yaptık” ifadelerine yer verdi. Altınöz, teşkilatlar bazında her ay çalışma yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Altınöz, 23 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 11:00’de Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştireceklerinin de bilgisini verdi.