Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabacak Başvurusunu Yaptı

MHP Aday adayı Seyit

MHP Aday adayı Seyit Ahmet Karabacak bugün  ilk olarak başkanlığını yaptığı odada meslektaşları ile yaptığı veda sonrası MHP İl başkanlığında resmi başvuru ile tamamladı.

Karabacak; ” Cenab-ı Allah’ın takdiri, sizlerin destekleriyle ilk olarak 2002 yılı Ocak ayında bu göreve seçildim ve Yüce Rabbim kesintisiz 18 yıl sizlere hizmet etmeyi bizlere nasip etti.Bu vesile ile, bizlerden önce odamızın kuruluşunu gerçekleştiren, şoför esnafımıza hizmet eden, bu bayrağı bizlere teslim eden; Yaşar Peker, Bahattin Asal ve Zeki Özdemir ağabeylerimize de Allah’tan rahmet diliyor, kendilerini saygıyla anıyorum.

Değerli Meslektaşlarım

18 yıl boyunca sizlerle birlikte güzel işlere imza attık. Odamızın hizmet kalitesini her geçen gün artırırken, üyelerimizin haklarını da her daim korumaya çalıştık. Zaten zor şartlarda hizmet veren esnafımızın ekmeğini böldürmedik. 18 yıl boyunca hiçbir yeni durak açmadık, yeni bir plaka satmadık. Bugün ise, başta siz değerli meslektaşlarımızın sesi olmak, esnafımızı ve tüm Karabüklü hemşehrilerimizi yüce meclisimizde temsil etmek, lider ülke Türkiye hedefine bir Türk Milliyetçisi olarak katkı sunmak niyetiyle bir yola çıktık. Yüce Allah çıktığımız bu kutlu yolda bizleri mahcup etmesin.” şeklinde açıklamada bulundu

Daha sonra MHP İl Başkanlığında aday adaylığı başvurusunu İl Başkanı Dr Adem Kar’a teslim eden Karabacak burada yaptığı konuşmada; “Bugün sizlerin bir kardeşi, evladı olarak; şehrimize, ülkemize, vatanımızın teminatı partimize hizmet etmek, özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra sergilediği engin devlet adamlığı duruşu ile, büyük bir kaosa sürüklenmeye çalışan ülkemizin, bu büyük badireyi atlatmasında baş aktör olan bilge liderimize bir nefer olarak hizmet etmek amacıyla karşınızdayım.Hedefimiz; şehrimize ve ülkemize hizmet. Gayemiz; başta teşkilatlarımız olmak üzere, tüm Karabük’ün sesi olmak, 9 yılda adeta yeni bir Karabük inşa ederek, hepimizin yüzakı olan, değerli ağabeyimiz, Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili ile kol kola, omuz omuza yürüyerek, Cumhuriyet Kenti Karabük’ü beklenen ve özlenen noktaya getirmek.Cenab-ı Allah bizi sizlere karşı mahcup etmesin. Yüce Rabbim, davamız, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlıysa bu görevi bizlere nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle, 24 Haziran Milletvekilliği seçimleri için, milletvekili aday adaylığımı açıklıyor, seçimlerin; ülkemize, milletimize ve kalbi Türkiye ile atan tüm dünya mazlumlarına hayırlar getirmesini temenni ediyor, bu hizmet yarışında göreve talip olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” dedi.