Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

Cumhuriyet Halk Partisinde sular durulmuyor. Karabük İl Kadın Kolları Başkanlığından istifalar sonrası olağan kongre tarihi açıklandı..

Cumhuriyet Halk Partisinde sular

Cumhuriyet Halk Partisi kendi iç meseleleri yüzünden Karabük’te siyasi muhalefet yapamadığı iddiasına, Kadın Kolları Başkanlığında ki tüm üyelerin istifaları örnek olarak gösteriliyor.

Parti tabanının son derece rahatsız olduğu iç kavgalar 31 mart seçimlerinden sonra daha da şiddetlendi.  Özellikle Karabük, Yenice ve Eskipazar da alınan ağır yenilgilerin sonucunu Karabük Milletvekili ve Parti İl Başkanlığına bağlayan parti içi muhalefetin, sosyal medya ağları üzerinden ağır eleştirileri dikkatleri çekerken, son olarak da CHP Genel merkezi Parti Meclisinden (PM)  gelen denetçilerin raporlarının bu yönde olduğu şeklinde ki iddialı bilgiler  veriliyor.

Karabük CHP Kadın kolları başkanlığının olağan kongresi yaklaşırken komple tüm üyelerinin ve Kadın kolları başkanının istifa etmesinin manidar olduğunu vurgulayan partililer, hemen ardından  CHP Karabük  İL Başkanlığının da olağan kongre tarihini açıklamasının ise yine kısır çekişmelerden kaynaklandığına açık örnektir diyorlar

9 Haziran Pazar günü parti lokalinde yapılacak kongre de  mevcut bir adayın olduğu yönünde bilgiler  verilirken, ikinci bir adayın çıkabileceği üzerinde de duruluyor.