Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabük DSP Adayı Cavit Doğan oldu.

Şehit Aileleri Derneği kurucusu

cavit doan-bülent tükoüluŞehit Aileleri Derneği kurucusu ve halen  Emekli olan Cavit DOĞAN   DSP Karabük Belediye Başkan adayı oldu.

Doğan ; “30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler Türkiye için çok önemli. Karabük Bülent Ecevit’i en iyi tanıyan kentlerden, Artık  AKP’ye de MHP’ye de inanmayın. Bunlar vatandaşı kandırıyor. Demokratik Sol Parti Türkiye’nin sigortasıdır. Bugüne kadar DSP’nin içinde bulunan dış mihraklar, partinin genel başkanını değiştirmeye çalıştı. Bunların bu girişimi Demokratik Sol Parti’nin kuruluşundan beri sürekli yaşanmıştır.  Genel Başkanımız rahmetli Bülent Ecevit’e demediğini bırakmayanlar, şimdi ‘Siyaset okulunun adı Bülent Ecevit’tir’ diyorlar. Her zamanki gibi samimi değiller. Bunlardan ne bekleyebilirsiniz? Türkiye’de doğruluğun, dürüstlüğün ve samimiyetin adresi yalnızca Demokratik Sol Parti’dir Emekliler aday arıyor, Emekli bizden olsun istiyor, işte meydana çıktık, şimdi kendini seç emekli, kendine oy ver emekçi diyoruz” dedi.

Karabük DSP Belediye başkan adayı olduğunu açıklayan Cavit Doğan , ” Safranbolu’da Belediye Başkan adayımız Sayın Bülent Türkoğlu ile birlikte el ele Vatandaşlarımız ile birlikte Belediye yönetimine diyoruz bu vesile ile tüm halkımıza saygılar sunuyorum” açıklamalarında bulundu..

Öte yandan Safranbolu DSP adayı Bülent TÜRKOĞLU ; “Türkiye’de şuan yerel seçimler için konuşmamız , Karabük ve  Safranbolu için  sorunların ayrı ayrı konuşulması gerekiyor. Ancak gerek Başbakan gerek parlamentodaki muhalefet sorunu başka yere kaydırarak toplumda farklı bir yapılanmaya çekiyor . 17 Aralık darbe girişimi olarak değerlendirilse de o ayakkabı kutularına kendileri mi gidip o paraları koydu? O dolarlar ne oldu? Halk Bankası Genel Müdürü’nün yaptıkları ortada. Şuan neci olduğu bilinmeyen Sarraf adlı kişinin Türkiye’de cirit atması, milyon dolarla oynaması onları bakanlara götürmesi kimsenin gözünden kaçmıyor. Türkiye’de herkes her şeyin farkında. Safranbolu’da Vatandaşlarımız izler karışmış diyor, kimin neyi savunduğu belli değil, ama Vatandaşımız doğru kararı DSP de bütünleşerek verecektir.” şeklinde açıklamalarda bulunarak Karabük adayı Cavit Doğan’a başarılar diledi.