Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK GÜNDEM UYARMIŞTI

      KARABÜK-KASTAMONU

 

 

 

KARABÜK-KASTAMONU YOLU ÜZERİNDE KARAYOLLARININ  KBÜ KAYIT DÖNEMİNDE BAŞLATTIĞI YOL ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI YÜZÜNDEN TEK YÖNE DÜŞÜRÜLEN TRAFİK DİKKATSİZLİK VE TRAFİK YOĞUNLUĞU NEDENLERİ İLE DE BİR CANIN YOK OLMASINA NEDEN OLDU..

 

 

 

KARABÜK GÜNDEM UYARMIŞTI

 

 

Karabük festivallere ve açılışlara koşarken, Karabük yemek davetlerine ve düğünlerde ki eğlencelere koşarken kendi içinde bulunduğu sıkıntıları es geçmeye devam ediyor.

 

Siyasilerin günü birlik boş demeçleri ne Karabük’ün trafik keşmekeşine çare oluyor, Ne karakollarının Karabük üzerinde ki farklı uygulamalarına çare oluyor, Ne DSİ nin yaklaşık 2 aydır kazıp bıraktığı dere ıslah çalışmalarına çare oluyor…

 

Tıpkı yarım kalan ve yılan hikayesi olan olimpik yüzme havuzu gibi…

Tıpkı Stadyum gibi.

Emniyet Müdürlüğü binası, Milli Eğitim İl Müdürlüğü binası gibi..

Başlatılamayan Gençlik merkezi binası gibi..

Karabük deve misali neresi doğru ki söylemine yatkın aldığı tüm hizmetlerde ya yarım yamalak işler yapılmakta yada bitirilse bile eksik,yanlış uygulamalar yüzünden yapılan yatırımlar fayda sağlamamakta.

Karabük Gündem haber sitemiz DSİ ve Trafik keşmekeşini gündeme taşıması sonrası TBMM soru önergesi veren CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt’ün haberlerini görmezlikten gelen Karabük Medyası da işine geleni görmekte işine geleni görmeyip,yazmamakta şeklinde eleştirmiştik.

Siyasi kurumlar ve bir çok STK da laylaylom yapınca Karabük’e yapılan yatırımların yanlışları konuşulmakta, ben yaptım oldu politikaları ile Kent yanlış çarpık gelişim içinde bocalamakta.

Ne hükumetin siyasi ayağı ne ana yada yavru  muhalefet , kentin  gelişimi ve projeler üzerinde  fikir birliği yapamamakta,  yeni doğru modern projeler  üretilmemekte.

İşte son bir örnek daha.

Karayolları bölge müdürlüğünün durup durup trafiğin en çok yoğunlaştığı KBÜ kayıtları döneminde tek yöne düşürerek keşmekeşi dahada artırdığı  Karabük-Kastamonu yolu üzerinde ki kavşak ta yaşanan kaza ve can kaybı olayı..

Ne yazık ki ölen öldüğü ile kalıyor memleketimizde.

Oysa, İnsan hakları,kurallar,nizamlar,kanunlar kim için var ?

Karabük Gündem trafik keşmekeşini dile getirmeye devam edecek.

Karabük Gündem geciken yatırımlar, kentin çarpık gelişimi ile ilgili tüm sorunları dile getirecek.

Birileri ortada kuyu var yandan geç dese de , www.karabukgundem.com  etik,objektif,reel habercilik ilkeleri gereği doğruları yazmaya devam edecek.

Bu arada kent konseyi başkanlığı dün bir açıklama yaparak “Trafik Sorunlarına Dikkat” çekti.

Darısı diğer STK ları ve SİYASİLERE..

 

YORUM HABER 

WWW.KARABÜKGÜNDEM.COM