Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK İYİ PARTİDE İSTİFALAR DEVAM EDİYOR

“HESABINI SORACAK BİR MUHATAP BULAMADIM, İSTİFA EDİYORUM”

“HESABINI SORACAK BİR MUHATAP

Karabük İYİ Parti Safranbolu teşkilatlarında kuruluşundan itibaren çalışan bir dönem Safranbolu İYİ parti ilçe Başkanlığını yapan  Bilal  Aslan “Dayatma İle Yapılan Adaya, Olmayan İlçe Yönetimi Ve İl Yönetimine Bir Tepkidir.” diyerek sonunda partisinden istifa etti.

Aslan bir açıklama yaparak, ;  “İyi Partinin Kurulduğu Günden İtibaren, Korkmadan, Cesaretle, Azimle Yanlışın Karşısında Doğrunun Yanında Olarak Partime Hizmet Etmeye Gayret Ettim. Yaklaşık 2 Yıl Karabük İl Başkan Yardımcılığı 3 Yılda Şerefle Safranbolu İlçe Başkanlığı Görevini Yürüttüm. Tek Kuruş Girmedi Cebime, Birileri Gibi Reklama İhtiyaçta Duymadım Hiç. 2022 Yılında Yapılan Safranbolu İlçe Kongresinde Delege Seçimlerine Şaibe Karıştıran, Oy Hırsızlığı Yapan Mevcut İlçe Başkanı Ve Yönetimine Karşı Yeniden Aday Olarak Kongre Salonunda Haksızlığın, Hukuksuzluğun, Adaletsizliğin Kendi Mensubu Olduğum Partide Olamayacağını Ve Bu İşin Peşini Bırakmayacağımı Haykırdım. Ancak Geçen Süre Zarfında Delegelerimize Ve Dava Arkadaşlarıma Yapılan Haksızlığın Hesabını Soracak Bir Muhatap Bulamadım.” Dedi

İşte Bilal Aslan’ın sitem dolu o eleştirisi “ Yıl 2023 Mevcut Safranbolu İlçe Başkanı Ve Olmayan Yönetimi, Mevcut İl Başkanı Ve Olmayan Yönetimi Görevlerine Halen Devam Ederlerken, İyi Parti Grup Toplantısında, Kendini Karabük’ Lü, Safranbolu’ Lu, Eflani’ Li Diye Tanıtan, Çocukluğunun Safranbolu’ Da Geçtiğini Söyleyen Ama Aslı Olmayan, Parti Parti Kendine Yer Arayan En Sonda İyi Partide Karar Kılıp Yakasına Rozet Taktırarak Bu Kadar Emek Vermiş İnsanın Hakkına Giren Zatı Muhterem İyi Partinin Safranbolu Belediye Başkan Adayı Olmuştu.

Şahsım Ve Arkadaşlarım Bu Partiye 5 Yıl Gecesini, Gündüze Katarak, Maddi, Manevi Fedakarlık Yaparak Hizmet Ettik. İlçemize, Ülkemize Hizmet Etmek Bizimde En Doğal Hakkımızdı Ve Bu Hakkımızı Elimizden Aldığınızı Düşünüyorum, Ben Ve Ekip Arkadaşlarım İstedim Olduya Karşı Olduğumuzu Hep İfade Ettik. Yerel Siyasette Bile Ortak Akılla, İstişare İle Hareket Etmeye Gayret Ettik.

31.10.2023 Tarihinde Aday Tanıtım Toplasında İçler Acısı Bir Durumla Karşı Karşıya Kaldığımızı Üzülerek Belirtmek İstiyorum. Yapılan Kongrelerde Ve Aday Tanıtım Toplantılarında Salonlara Sığmayan Üyelerimizin Bu Aday Tanıtım Toplantısına Dahi Katılmamaları Dayatma İle Yapılan Adaya, Olmayan İlçe Yönetimi Ve İl Yönetimine Bir Tepkidir.

Bende Diyorum Ki Bu Şahsın Olduğu Bir Partide İsmimim Dahi Anılmasını İstemediğimden, Şahsım Ve Dava Arkadaşlarıma Yapılan Haksızlığı İçime Sindiremediğimden Büyük Bir Onurla Taşıdığım İyi Parti Rozetimi Kenara Bırakarak Partimden İstifa Ediyorum.

Bizdeki Vatan, Millet Sevgisi Bitmez.Partili Veya Partisiz Olarak Hizmet Etmeye Allah Sağlık Verdiği Sürece Devam Edeceğim, Edeceğiz.

Görev Aldığım İlk Günden Bu Güne Her Daim Yanımda Olan Dostlarımdan, Siyasetin Bana Kazandırdığı Menfaatsiz Tüm Arkadaşlarımdan, Partili, Partisiz Şahsımın Yanımda Olduğunu Dile Getiren Hemşerilerimden, Genel Merkezimizde Tek Derdi Vatan Millet Olan Tüm Büyüklerimden Haklarını Helal Etmelerini Rica Ediyorum. “