Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK MERKEZDE ASFALT AĞLIYOR

  Karabük merkezde son

 

Karabük merkezde son 5 yıldır gözle görünen değişim alt yapıların hızla yenilenmesi, üst yapıların modernize edilmesi ile sosyal alanların çoğalmasına paralel yolları dökülüyor.

 

 

KARABÜK MERKEZDE “ASFALT” AĞLIYOR 

 

ResimLERRR.. 058Karabük merkezde kent meydanı yapımı,battı çıktı ve mahallelerde ki sosyal yaşam alanları-parklar yanı sıra yürüyen merdivenler,asansörler Karabük’ün değişiminde en önemli faktör olarak göze çarpmasına rağmen asfaltın yama sonrası bozulması  yada aşırı sıcaklarda  kaynaklanan  erimenin  neticesinde  ortaya çıkan bozuk satıhlar vatandaşı ve özellikle sürücülerin tepkilerini çekiyor.

Kara yollarının beton asfalt uygulaması sonrası özellikle de  Safranbolu kent merkezinde ki asfalt uygulamasını gören vatandaşlar,  Karabük merkezde  asfaltın adeta ağladığını ve bozuk satıhlar oluşturarak hiçte yakışmayan görüntülerin  ortaya çıktığını  belirtiyorlar.

ResimLERRR.. 040Karabük’ün çok güzel değişim süreci içinde olduğunu ama Okyanusu  geçip dere de  boğulduğunu belirten vatandaşlar  özellikle şehir merkezinde asfaltın tel tel döküldüğünü ve yer yer çukurların olduğunu belirterek bu bozuk satıhların  ufak hasarlı kazalara neden olduğunu vurguluyorlar.

Karabük Şiririnevler mahalle sakinleri de bu konu ile ilgili  dolmuş ve halk otobüslerinin güzergahlarında bile bozuk satıh dolu , kurumlardan biri kazıyor arkasından diğeri mevcut eski asfaltı bile arar olduk diyorlar.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO