Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabük POMEM 13.Dönem Mezunlarını Verdi

Karabük Polis Meslek Eğitim

_DSC0019
Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitimlerini tamamlayan 464 Polis adayı yemin ederek mesleğe  başladı.
POMEM Müdürlüğünde yapılan mezuniyet törenine Karabük Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, Karabük Vali Yrd. Tarkan Keskin, Karabük Milletvekili Osman KAHVECİ, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Sami TOKMAK,KBÜ Rektörü Burhanettin Uysal,  İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, TSO Başkanı Sedat NAMAL, Karabük Gazeteciler Ve İletişimciler Derneği Başkanı Osman Çetinkaya, daire müdürleri ile polis adaylarının aileleri katıldılar.
Tören, POMEM Müdürlüğü öğrencilerinin koşar adımlarla törenin yapılacağı alana gelerek, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.
Törende konuşan Karabük POMEM Müdürü Hüseyin Zengin , 6 aylık bir eğitimden sonra 464 polis memurunu daha teşkilata katmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını devam ettirmesi, vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamasının en önemli güvencelerinden biri Emniyet teşkilatıdır. 2014 yılı itibarıyla her rütbeden yaklaşık 250 bin kişilik Emniyet hizmetleri sınıfı kadrosu ile yaklaşık 60 milyon vatandaşımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, Polis teşkilatımızın görev ve sorumluluğu içindedir. Emniyet teşkilatı, Demokratik toplum, güçlü toplum, güçlü devlet modelini oluşturma yolunda, yasalarla kendine verilen görevleri, yüksek bir öngörüyle yerine getirmeye çalışmaktadır” dedi

Web Tasarım & SEO: Best4SEO