Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK SEÇİM SONUÇLARI

Karabük ili ve ilçelerinde

KARABÜKGÜNDEM

Karabük ili ve ilçelerinde seçim sonuçları ve son dakika haberlerini KARABÜK GÜNDEM  24 saat güncelleştirilmiş olarak okurları ile an ve an paylaşacak..

Partilerin durumu, Karabük ili ve ilçelerinde toplanan oy oranlarının dağılımı, bu bölgeden milletvekili adayı olan isimler ve TBMM’ye girmeye hak kazanan isimlerin listesi. 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde Karabük bölgesinden tüm gelişmeleri www.karabukgundem.com un  seçim özel sayfasından takip edebilirsiniz.

seçim

KARABÜK’TE SEÇİM

1 Kasım Genel Seçimlerinde Karabük’te 688 sandıkta, 168 bin 332 seçmen sandık başına gidecek olup 26. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisinde kendini temsil edecek 2 milletvekilini seçmek için oy kullanacak.

Karabük  Merkez ve köylerde 273 sandıkta 89 Bin 238 seçmen,

Eflani İlçesinde 62 seçim sandığında 7 Bin 130 seçmen,

Eskipazar ilçesinde 66 sandıkta 9 Bin 882 seçmen,

Ovacık İlçesinde 44 sandıkta 2 Bin 724 seçmen,

Safranbolu İlçesinde 171 sandıkta 42 Bin 507 seçmen ve

Yenice İlçesinde 72 sandıkta 16 Bin 851 seçmen oy kullanmak için sandık başına gidecek.

öte yandan, Karabük Emniyet Müdürlüğü kent genelinde yarın yapılacak olan 26. Dönem milletvekili seçimleriyle tüm önemlerini alındığını açıkladı

Karabük İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever 1 Kasım seçimlerinde halkın güvenli ve huzur içinde oyları kullanması için 600 emniyet  personelin görev yapacağını belirterek “vatandaşlarımız huzur içinde oylarını kullansınlar her türlü emniyet tedbirleri  alınmıştır.” dedi.