Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabük Uyuma Takımına Sahip Çık

  Kardemir Karabükspor Mavi

 

Kardemir Karabükspor Mavi Ateş Taraftarlar derneği Karabük Kemal Güneş caddesinde basın açıklaması yaptı.

Yaklaşık 200 kişilik mavi ateş taraftarları “Karabük uyuma takımına sahip çık” diyerek yaptığı basın açıklamasında, Yolbulan ve Güleç ailelerinin ile  Kardemir’in desteğinin şart olduğu vurgulandı .  Karabüksporun dün de bugünde Mavi Ateş taraftarlarından tam destek alacağı belirtilen basın açıklamasın da kulübün  hasta yatağından  kaldırılması istendi.

Başkan adayı çıkmadığı ve çoğunluk sağlanamadığı için olağanüstü kongresi 2 kez ertelenen Kardemir Karabükspor’da taraftarlar, takıma sahip çıkılmamasını yürüyerek protesto etti.

Taraftarlar, meşalelerle birlikte sloganlar atarak yürüdü. ‘Karabük uyuma takımına sahip çık’ sloganları atan taraftarlara bazı mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de destek verdi.

Mavi Ateş Taraftarlar Derneği Başkanı Emrah Akbulut, takıma sahip çıkılmasını istedi. Akbulut, “Karabük, bu vefasızlığın bedelini bir gün mutlaka sorar. Yılardır onurla taşıdığımız Kardemir Yönetim Kurulu’na, Çağrı Güleç ve Mustafa Yolbulan’a buradan diyorum ki, eskiden olduğu gibi gelin hasta yatağından Kardemir Karabükspor’umuzu kaldıralım. Bize düşen görevi biz dün nasıl yaptıysak yarın da öyle yapmaya hazırız. Başka Karabükspor yok. Yaşasın Karabükspor, yaşasın şehrine ihanet etmeyen gerçek Karabüklüler” dedi.

Mavi Ateş taraftarlar derneği yol boyunca dumanlı kentin puslu çocukları marşını söyleyerek yayalandırılmış yol bitiminde sessizce dağıldılar.

Kardemir Karabükspor Cumartesi günü ligin güçlü ekiplerinden Göztepe ile saat 16.30 da Dr Necmettin Şeyoğlu stadyumunda karşılaşacak. Bu karşılaşma için taraftar desteğinin şart olduğunu belirten TD Popoviç ” İmtihan hem Karabük’ün hem bizim, yenmek ve 3 puan almak istiyoruz bu ancak taraftarın desteği ile olur” açıklaması sonrası Cumartesi saat 16.30 da oynanacak karşılaşmaya ilgi olacağı ifade ediliyor.