Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK VALİLİĞİNDE BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİ

Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma

Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni, Vali Mustafa Yavuz’un Ev Sahipliğinde Karabük Valiliğin de  Düzenlendi.

 

 
Vali Mustafa Yavuz’un ev sahipliğinde, Karabük Valiliği Fuaye Alanı’nda düzenlenen bayramlaşma programına; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 27.Dönem Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Karabük Cumhuriyet Başsavcı Vekili Büşra Alıç Karaca, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi parti temsilcileri oda ve dernek başkanları, basın mensupları ile vatandaşlar katıldı.
 
 
 
Vali Mustafa Yavuz, beraberindeki protokol üyeleriyle misafirleri karşılayarak; katılımcılar ile tek tek bayramlaştı.
 
Bayramlaşma programına katılan misafirleriyle sohbet ederek ilgilenen Vali Mustafa Yavuz, yaptığı konuşmasında; Kurban Bayramı‘nın Ülkemize ve Milletimize sağlık, huzur, birlik, beraberlik ve huzur getirmesini temenni ederek; tüm katılımcıların Kurban Bayramlarını tebrik etti.
 
 
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin ise yaptığı konuşmada; Karabük halkının birlik ve beraberlik ile bayramlara çok önem verdiğini, Türk Milleti’nin ruh özünün bir yansımasının burada yaşandığını ifade ederek; katılımcıların Kurban Bayramlarını kutladı.
 
Bayramlaşma programı, katılan misafirlerin İl protokolü ile bayramlaşması ile sona erdi.

Vali Yavuz, Karabük Valiliği Resmi Bayramlaşma Töreni İçin İlimizde Bulunan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, 20., 21. ve 22. Dönemde İstanbul, 23. Dönemde Antalya Milletvekili, 58. ve 59. Hükümetlerde Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, 60. Hükümette Adalet Bakanı ve 23. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Görevlerini Yürüten Mehmet Ali Şahin’i de Valilik makamında ağırladı.

Ziyarette; Mehmet Ali Şahin Beyefendi Vali Mustafa Yavuz’a çalışmalarında başarılar diledi ve Kurban Bayramı dolayısıyla bayramını kutlarken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Yavuz, Mehmet Ali Şahin’e engin devlet tecrübesi ile kendilerine yol gösterdiğini ifade ederek; kendilerinin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Ziyarete; Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük Cumhuriyet Başsavcı Vekili Büşra Alıç Karaca, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen eşlik etti.