Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabükspor yeni Başkanı Sedat Namal..

  Kardemir Karabükspor’da zor

 

Kardemir Karabükspor’da zor günleri geride bırakma adına  yeni başkanı Sedat Namal oldu.

Bugün gerçekleşen toplantıya uzun yıllar sonra ilk kez yoğun bir katılım gerçekleşti ve Başkan Sedat Namal’a sevgi gösterilerinde bulunuldu.

 

Vali Nafiz Kayalı Gençlik Spor salonunda gerçekleşen olağanüstü genel kuruluna   CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkan Yard. Fatma Danışman, Ak parti ve CHP İl Başkanları,  TSO Başkanı, çeşitli STK başkan ve yöneticileri yanı sıra çok sayıda delegasyon katıldı.

Genel kurulda konuşma yapan Mehmet Aytekin, kimseye kırgın dargın değilim, biz bayrağı yukarı taşımak istedik ancak Kardemir bizi oyaladı, bugün yarın diyerek bu noktaya geldik inşallah Sedat Başkanım bu bayrağı daha yukarı taşır ifadelerinde bulunarak mali tablo bilançolarını okudu.

İbra edilen yönetim kurulu sonrası  Karabük’ün tanınmış siyasi isimlerinden Adnan Yüce ve Mustafa Eren birer konuşma yaptılar.

Konuşmacıların ” Bu kulübü 190 milyon borca sokan ve kongre salonlarına dahi gelmeyen o yöneticiler nerede, Kentin siyasileri nerede, Kardemir nerede.çelik İş Başkanı nerede ” şeklinde yaptıkları konuşmalar salondan büyük alkış aldı.

Konuşmacılardan Adnan Yüce, ” Metin Türker’in vasiyeti ne oldu?” derken “Karabükspor yönetiminin şu an çakılı bir çivisi yok, Sedat kardeşimden kentin içine kulüp binası yapmasını ve kentle bütünleştirmesini istiyorum” şeklinde ki konuşması da ayrı dikkatleri çekti.

Daha sonra Kongre delegasyonuna bir konuşma yapan Başkan adayı Sedat Namal son günlerde yaşanan trafiği anlattı ve bu kentin Valisi, Belediye Başkanı, TSO başkanı, Sendika Şube başkanı ile Kardemir bir maç yaptı, maçın neticesi belirsiz, ancak buradan sesleniyorum siyasiler Karabük Milletvekilleri, Kardemir’in  bu vaadinin yerine getirilmemesi halinde yardımcı olurlarsa ben onlara çökerim bunu kendilerine de dedim, Bu kent hakkını helal etmez, bakın Sayın Valimize verilen taahhüt var biz şimdi  31 Ağustos Cuma gününe kadar Kardemir’in bu sözünü tutmasını bekleyeceğiz, olmadı 3 Eylül’e bakacağız, olmadı savaşımızı başka sürdüreceğiz, bu kulübün önünü açsınlar gerisini bize bıraksınlar, bu Karabük’ün sorunudur, sonuna kadar savaşacağız” ifadelerinde bulundu.

Daha sonra yapılan oylamada Karabükspor yönetimi belirlendi.

İşte yeni Karabükspor Yönetimi.

Başkan Sedat Namal

Ulvi Ungören, Cihan Başat,Mehmet Yüksel, Şükrü Gökkaya, Soner Manav,Süleyman Çil,Sertaç Karakaş,Özgür Kıyılıoğlu,Kürşat Yılmaz,Emrak Köklü,Serkan Şengün ve Ali Erorhan.

Karabükspor denetim kuruluna ise, Kemalettin Tan,Halil Şenay,Gültekin Topuz getirildi.

 

İŞTE KONGRE VE DETAYLI KONUŞMALAR VİDEOSU